У Львові відбулося засідання координаційної ради з питань медичного забезпечення Євро-2012

20 грудня у рамках підготовки України до чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 у Львові відбулося засідання координаційної ради з питань медичного забезпечення приймаючих міст. Про це повідомили в головному управлінні охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

У засіданні координаційної ради взяли участь директор департаменту УЄФА із зв’язків із урядами та державними установами Андреа Шер, медичний координатор УЄФА та Міжнародного олімпійського комітету Ольга Тишковець, начальник департаменту з питань безпеки та порядку Національного агентства з питань підготовки до Євро-2012 Микола Бушко, заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов, радник міністра охорони здоров’я з питань проведення Євро-2012 Володимир Юрченко, член консультативної ради ВООЗ Марія Бородіна, а також представники головних управлінь охорони здоров’я приймаючих міст.

У ході зустрічі експерти обговорили низку питань щодо медичного забезпечення міст, котрі прийматимуть Євро-2012. Серед основних були питання щодо визначення лікувальних закладів для цільових груп та УЄФА, закупівлі медичного обладнання із коштів державної цільової програми, використання іноземними гостями медичних страховок у призначених медичних закладах приймаючих міст.

Окрім цього, на засіданні координаційної ради було обговорено інформаційне забезпечення у лікувальних закладах приймаючих міст, а також покращення навиків володіння іноземними мовами медичним персоналом.

Під час проведення координаційної ради експерти також оглянули медичні приміщення стадіону „Арена-Львів”.

„Вкрай важливо, аби такі зустрічі відбувалися якомога частіше, - зазначив після завершення зустрічі начальник головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Сергій Федоренко. – Адже деякі із питань, що були винесені до обговорення, викликали жваву дискусію серед експертів у медичній галузі. Переконаний, що обмін думками щодо питань, пов’язаних із медичним забезпеченням Єврочемпіонату, матиме позитивний результат”.

Наступне засідання координаційної ради з питань медичного забезпечення Євро-2012 відбудеться у лютому 2012 року.