Глава держави: У 2012 році ми продовжимо посилювати національну економіку

У 2012 році влада продовжить роботу з модернізації країни, фундамент для якої закладався останні два роки. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час підсумкової прес-конференції в Києві. «У наступному році нам треба використати ті переваги, які ми отримали за останні два роки», - наголосив він.

Глава держави зокрема зауважив, що за цей період вдалося значно скоротити дефіцит Державного бюджету. «Ми починали з 14% дефіциту, в минулому році заклали 3,5% і нам вдалося вийти на цей показник, і на наступний рік дефіцит бюджету буде вже 2,5%», - сказав В.Янукович.

«У наступному році ми плануємо доходи бюджету майже на 100 мільярдів більше, ніж у 2011-му», - підкреслив Глава держави. Він також звернув увагу на те, що у 2012 році скоротяться суми обслуговування зовнішнього боргу України.

«У нас є всі можливості для того, щоб з оптимізмом дивитися в майбутнє. Робота йде і буде йти в напрямку посилення держави в питаннях внутрішньої політики, тобто ефективної економіки, проведенням прагматичної зовнішньої політики», – заявив В.Янукович.

«Переконаний у тому, що соціальні стандарти повинні також зростати. І ми будемо робити все для того, щоб це відчували люди», - підкреслив Президент. Він наголосив, що йдеться про покращення якості життя громадян, удосконалення медицини та освіти.

Ми робитимемо все, щоб наблизити Україну до європейських демократичних стандартів життя, запевнив Глава держави.