Новини

З роботодавцями району обговорили зміни до законодавства про працю

28 квітня  в Городоцькій райдержадміністрації відбувся  семінар для підприємців з метою попередження випадків порушення діючого законодавства, зокрема в частині встановлених законом вимог щодо забезпечення гарантованого державою рівня оплати праці.

Олімпійське лелеченя

Вчора, 27 квітня, команда Підзвіринецької ЗОШ І-ІІІ ст. взяла участь у обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя" . Загалом до участі в змаганнях зголосилися 30 команд.
Програма заходу передбачала проведення: комбінованої естафети, вікторини, стрибків у довжину з місця.
Склад команди: В.Зінковський, Ю.Давид, М.Шпить, В.Шигорін, Р.Беген, В.Бровар, А.Смольська, І.Якимів, Н.Вегера, В.Звізло, Б.Мозіль,Я.Малерик та тренер, вчитель фізичного виховання Яцик Іван Петрович.

У Львові відбудеться VI соціальний фестиваль «Лютин»

5-6 травня в парку «Горіховий гай» відбудеться VI соціальний фестиваль «Лютин», мета якого – соціалізація дітей кризової групи в суспільство через спільне дозвілля з волонтерами, дітьми звичайних шкіл та публічними людьми.

На гостей чекають цікаві майстер-класи, виступи дитячих колективів та хедлайнерів, перегляд мультфільмів, спортивні і козацькі змагання та багато цікавого. Очікується близько 1000 дітей з усіх районів області. Також до Львова приїдуть учні однієї із спеціальних шкіл-інтернатів Донецької області.

Звернення Президента до української громади Республіки Польща у зв’язку з 70-ми роковинами операції «Вісла»

Дорога українська громадо!

Сьогодні з болем і смутком спільно з вами згадую одну з найбільш трагічних сторінок в історії українського народу — операцію «Вісла».

70 років тому комуністична влада здійснила депортацію на північ і захід Польщі понад 140 тисяч українців з Лемківщини, Надсяння, Підляшшя і Холмщини. Ця підступна операція відбувалася за підтримки злочинного сталінського режиму та військ НКВС, котрі з багнетами стояли на східному кордоні комуністичної Польщі, аби ніхто не міг уникнути виселення.

Очільник області ініціював зустріч із Генеральним консулом РП у Львові для отримання пояснення щодо ситуації у Грушовичах

Сьогодні, 28 квітня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольським.

Під час зустрічі обговорили питання демонтажу пам’ятника на могилі українців, які загинули під час Першої та Другої світових воєн у селі Грушовичі Підкарпатського Воєводства.

У Львові стартував «Форум співпраці та партнерства»

У п'ятницю, 28 квітня, у Музейно-культурному комплексі «Львіварня» стартував «Форум співпраці та партнерства». Як зазначили у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА, у межах Форуму створюють платформу для комунікації та діалогу між органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, неурядовим, громадськими організаціями, міжнародними організаціями, фондами та донорами.

Львівська ОДА та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України підписали Меморандум про партнерство

У межах III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих» Львівська обласна державна адміністрація та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України підписали Меморандум про партнерство щодо запровадження систем енергетичного менеджменту для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.

Львівську обласну державну адміністрацію на Форумі представив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Мельник.

Нагадуємо про новий порядок надання податкових консультацій з 1 квітня 2017 року

З 1 квітня 2017 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу України щодо порядку надання індивідуальних податкових консультацій. Так, статтями 52 та 53 Податкового кодексу України суттєво змінено строки та порядок надання консультацій, встановлено вимоги як до форми запиту на отримання консультацій, так і консультації, запроваджено Єдиний реєстр консультацій, повідомила завідувач сектору обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПI Богдана Жукова.

Візит освітян з Луганщини на Городоччину

Напередодні, у Городку зустріли 50 вчителів з Луганської області, котрі завітали на Західну Україну у рамках освітнього проекту «Змінимо країну разом». Вишиванки, українська мова, патріотизм та зворушливі історії про будні у прифронтовій зоні – гості зі Сходу доводять, що Луганщина – це зовсім не «русскій мір». Натомість в очах гостей – очікування на порозуміння та надія на розвіювання міфів про занадто великі відмінності між Сходом та Заходом.

Звернення голови Городоцької райдержадміністрації Володимира Ременяка з нагоди 70-ї річниці операції «Вісла»

Сьогодні ми вшановуємо 70-річчя  військової операції «Вісла», яка полягала у примусовому переселенні українців з південно-східної Польщі на її ж північно-західні землі. Насильно вирвані із рідних земель та розсіяні поміж польською більшістю, українці мали втратити своє національне коріння та швидко засимілюватися. Але пам’ять жива, як і живі вдячні нащадки, які пам’ятатимуть минуле свого народу заради прийдешнього. Схиляю голову  в пошані до страждань тих сотень тисяч українців, які потерпіли внаслідок Операції „Вісла“.

28 квітня 2017 року у Львівській області День жалоби за жертвами операції “Вісла”

На виконання державних заходів із відзначення 70-тих роковин сумнозвісної операції “Вісла” – депортації 140 000 українців з етнічних земель Лемківщини, Надсяння, Підляшшя та Холмщини 28 квітня 2017 року у Львівській області оголошено  Днем жалоби за жертвами операції “Вісла”.

Цього дня просимо забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорними стрічками на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій району та обмежити розважальні заходи.

На Львівщині презентували Проект Challenge TB («Виклик туберкульозу»)

27 квітня, в Департаменті охорони здоров’я відбулася презентація Проекту Challenge TB («Виклик туберкульозу»). Проект  започаткували з метою подолання епідемії туберкульозу.

Проект здійснює міжнародна організація PATH, у співпраці з Королівською спілкою з контролю ТБ Нідерландів (KNCV), за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID), та наразі успішно працює в областях України, де зареєстровано найвищий тягар мультирезистентного туберкульозу (МРТБ).

У Львівській ОДА обговорили питання громадського контролю за вивезенням ТПВ

У четвер, 27 квітня, у Львівській ОДА відбулася зустріч керівництва області з громадським активом Львівщини, під час якого обговорили питання громадського контролю за вивезенням ТПВ та створення відповідної Громадської наглядової ради.

Очільник області зазначив, що окрім політичної волі, потрібен і системний підхід та громадський контроль для вирішення проблеми зі сміттям. “Я б хотів, аби ми усі об'єдналися та спільно вирішували цю проблему”, - зазначив голова ОДА.

Архітекторів Львівщини ознайомили зі змінами до законодавства щодо містобудівної діяльності

27 квітня, департамент архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації організував зустріч, з метою роз'яснення внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності.

Зустріч відбулась за участі будівельних організацій, архітекторів області, інспекції ДАБІ м. Львова та  Львівськоъ області, головного управління Держпраці у Львівській області, філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області, громадської організації «Реабілітація осіб з інвалідністю».

У Львівській ОДА представників районів і громад навчали правилам комунікації

У вівторок, 25 квітня, у Львівській ОДА відбувся семінар «Інструменти взаємодії та комунікації влади і громадськості» першого модуля навчань «Взаємодія задля перемоги». Учасниками навчань стали 35 представників райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

Сторінки