Новини

На Городоччині існує потужний та досі маловідомий туристичний потенціал

Сьогодні, 22 березня, пройшов завершальний другий день VII регіональної науково-практичної конференції «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму», організованої Інститутом економіки і туризму спільно з Городоцькою райдержадміністрацією. Захід відбувся на території ТОВ «Логістична компанія «Захід Ресурс» м.Городок.

Наша єдність у різноманітті робить нас сильнішими, ніж єдність у казармі «русского мира» – Президент про важливість релігійної свободи в Україні

Президент Петро Порошенко на зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій наголосив на важливості продовження стратегії партнерства держави та релігійних організацій та запевнив у дотримані всіх прав і свобод громадян в Україні, в тому числі і релігійної свободи.

За словами Глави держави, нині на території Росії зазнають утисків представники різних релігійних організацій. Недавні свідчення архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента є яскравою демонстрацією того, що відбувається із релігійною свободою на території окупованого Криму, додав він.

На Львівщині відбулась нарада щодо розміщення зовнішньої реклами на автомобільних дорогах області

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА спільно з Службою автомобільних доріг у Львівській області та Управлінням патрульної поліції у Львівській області провели нараду з власниками рекламних конструкцій на автомобільних дорогах загального користування.

Редакції друкованих ЗМІ області запрошують до участі у конкурсі журналістики «Четверта влада»

Сьогодні, 22 березня, відбулася зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки із редакторами обласних видань. В межах зустрічі розглянули актуальні питання галузі та презентували конкурс підтримки регіональних медіа.

«Щоб видання були незалежними, треба щоб вони мали відповідний фінансовий ресурс . Ми підготували конкурс «Четверта влада», який стосується підтримки незалежних видань. Нам сьогодні дуже важливо формувати незалежну, професійну журналістику»,-  зазначив Олег Синютка.

Визначено переможців конкурсу малюнку «Вода – джерело життя»

Переможців конкурсу дитячого малюнку «Вода – джерело життя», який присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів, визначено. На адресу департаменту екології та природниї ресурсів облдержадміністрації надійшло 355 робіт авторів з усієї Львівщини, яким небайдужа проблема чистої води та охорони навколишнього природного середовища.

Конференція щодо проблем та перспектив розвитку туристичної дестинації Городоччини

У Львівському інституті економіки і туризму розпочалась  VII регіональна науково-практична конференція «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму», присвячена вивченню проблем та перспектив розвитку туристичної дестинації  Городоччини.

Увага! Важлива інформація!

За повідомленням Городоцького РЕМу, у четвер, 21 березня з 08:00 год до 17:00 год, буде припинено електропостачання абонентам по місту Городку у зв’язку з ремонтними роботами на лініях електропередач.

Всесвітня екологічна акція «Година Землі»

Годину Землі започаткували у Сіднеї, Австралія, у 2007 році, коли 2,2 мільйона домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу.

Вже 10-ий рік поспіль Україна  активно підтримує всесвітній кліматичний рух та прагнення до сталого майбутнього.

Галузева зустріч із суб'єктами господарювання деревообробної галузі промисловості

19 березня 2019 року під керівництвом голови Городоцької районної державної адміністрації Ременяка Володимира Васильовича відбулася галузева зустріч із суб’єктами господарювання деревообробної галузі промисловості.

Анонс! Обговорення перспективного плану розвитку території

20 березня о 16:00 год у Мшанському НВК відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю голови Городоцької райдержадміністрації Володимира Ременяка. 
Запрошуємо мешканців села Мшана взяти активну участь в обговоренні.

Хочеш голосувати – невідкладно знайди себе в Реєстрі виборців

Хочеш голосувати – невідкладно знайди себе в Реєстрі виборців 
Передвиборча президентська кампанія добігає кінця. Тож виборці, які хочуть виконати свій громадянський обов’язок і проголосувати за кандидатуру майбутнього очільника держави, повинні невідкладно перевірити, чи включені вони до Реєстру виборців, а не знайшовши своїх даних у списках – діяти оперативно. 

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі

Відповідно до графіку зустрічей з суб'єктами підприємницької діяльності,

19 березня 2019 року у Городоцькій райдержадміністрації проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі.

Чи застосовуються фінансові санкції та які у разі несвоєчасної або не повної сплати єдиного внеску?

Городоцьке управління ГУ ДФС у Львівській області інформує, що єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Основним документом, який регулює єдиний внесок, є Закон України від 08 липня 2010 року «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами (далі – Закон № 2464). Відповідно до норм Закону № 2464 у разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції.

Інформує управління соціального захисту населення

Звіт про проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг в Городоцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Львівської області Городоцької райдержадміністраціїНа виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 27 грудня 2013 року № 904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» наказом керівника управління соціального захисту населення Городоцької районної державної адміністрації від 25 січня 2019 року № 2 «Про

Сторінки