Новини

Виступ Президента України на відкритті 25-го Форуму видавців у Львові

Шановні друзі!

Щиро вітаю організаторів, учасників та гостей нашого 25-го, ювілейного, Форуму видавців у славетному, в одному з улюблених моїх міст – місті Лева, що вже став знаковою книговидавничою та загальнокультурною подією України, подіє не лише України, а й усієї Східної Європи.

Українська мова має всюди звучати на повний голос - Президент на відкритті Форуму видавців у Львові

Президент Петро  Порошенко зазначає, що українці вже перейшли рубікон і стали купувати нині більше українських книжок, ніж як колись – російськомовних. «Ми сьогодні в своїй державі будемо читати свої книжки на своїй мові», - сказав Президент, виступаючи на відкритті XXV Форуму видавців у Львові.

Глава держави зазначив, що для перемоги у боротьбі за суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України нам потрібно зміцнювати засади нашої  державності.

Сила та міць нашої держави не лише в чисельній армії, а й в українській книзі, кіно та мистецтві – Президент про боротьбу України проти гібридної війни Росії

Під час Форуму видавців Президент Петро Порошенко зазначив, що сьогодні агресор використовує найновіші технології впливу на свідомість українських громадян. «Ці технології спрямовані на розпалювання національної і релігійної ворожнечі, пропаганду агресивної війни, порушення суверенітету і територіальної цілісності України», - сказав Президент.

За порушення законодавства про працю на підприємство Городоччини накладено фінансові санкції на суму більше 2 млн. грн.

На виконання листів Городоцької райдержадміністрації Головне управління Держпраці у Львівській області у серпні 2018 року провело інспекційне відвідування юридичної особи, яка здійснює діяльність на території Родатицької сільської Городоцького району. В ході інспектування було встановлено, що адміністрацією підприємства допущено до роботи 18 працівників без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та без повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу (порушення ст.24  КЗпП України).

Городоцький музей представив фотовиставку присвячену Українській Галицькій Армії

Сьогодні у Городоцькому історико-краєзнавчому музеї відбулась презентація науково-популярної фотовиставки «Галицька Армія у боротьбі за незалежність України». «Ця виставка приурочена 100-річчю від проголошення Західно-Української Народної Республіки, - зазначає директор музею Юлія Дурбак, - ми представляємо 11 банерів, де представлені різні епохи державотворення початку ХХ ст.. від Січового Стрілецтва та Галицької Армії до утворення ЗУНРу. Автором виставки є аспірант Науково-дослідного інституту українознавства Михайло Галущак.

Львівщина налагоджує співпрацю із Киргизькою Республікою

Сьогодні, 19 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Киргизької Республіки в Україні Шаріповом Жусупбеком Шаріповичем. У зустрічі взяв участь перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

Вітання учасникам та організаторам 25-го Форуму видавців у Львові

Шановні друзі!

Щиро вітаю учасників 25-го - ювілейного - Форуму видавців, що став знаковою культурною подією України та Європи. Воок Forum Lviv відкриває нові можливості для вільного спілкування авторів, видавців, книгорозповсюджувачів і поціновувачів друкованого слова.

Міністерство юстиції України звертає увагу мешканців на порядку приватизації житла

Міністерство юстиції України звертає увагу мешканців на порядку приватизації житла громадянами, які живуть у неприватизованій квартирі.

На приватизацію мають право:

Переваги програми «Електронний чек» розглядались у Городоцькій ОДПІ за «круглим столом»

«З 19.06.2018 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 №472 «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій», яка реалізується з 01.07.2018 року», - нагадав начальник Городоцької ОДПІ Роман Миськів.

Дана ініціатива ДФС України спрямована на  створення сприятливого бізнес середовища та умов для його прозорості.

Розпочато ремонт центральної частини Городка

За повідомленням Городоцької міської ради, на майдані Гайдамаків у Городку розпочато ремонтні роботи в рамках капремонту центральної дороги М-11 Львів-Шегині, що виконується на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області підрядником ТОВ «Автомагістраль-Південь».

На Львівщині запровадили мораторій на російськомовний культурний продукт

Львівська облрада прийняла рішення про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

«За» рішення проголосували 57 депутатів на сесії 18 вересня.

«Встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Львівської області до моменту повного припинення окупації території України», – йдеться у рішенні.

У Городку завершився всеукраїнський шаховий турнір

Протягом 14 -16 вересня у приміщенні районного Народного дому проходив всеукраїнський шаховий турнір — меморіал Л.З.Штейна, в якому гравці змагались у двох групах А і Б.
Турніри проводились за швейцарською системою в 10 турів (перші 5 партій грали за правилами швидких шахів,наступні 5 — класичні шахи). Призовий фонд склав рекордні для таких турнірів - 33200грн плюс кубки і медалі!!! 

67% вакансій, які нині є на ринку праці, – робітничі

Як повідомили у Львівському обласному центрі зайнятості, останнім часом на ринку праці  зріс попит на робітничі професії.

"На початку вересня цього року база вакансій обласної служби зайнятості складалася із 9731 пропозиції працевлаштування, із них 67,3% були для робітників, 23,7% – для службовців, 9,0% – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки", – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілась із лікарями Львівщини

В межах робочого візиту на Львівщину перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілась із лікарями Львівщини аби разом змінювати ситуацію в медицині. В межах  зустрічі порушили питання про хід медичної реформи, про готовність сімейної медицини до змін.

Лікарі мали можлиість поставити запитання щодо бачення в створенні центру дитячої трансплантології, як спростити процедуру ліцензування, були і питання що стосувалися закону про рекламу лікарських препаратів та  Національного переліку медичних препаратів.

Сторінки