Новини

Освячення меморіальної дошки Тарасу Шевченку в м.Городку

  Сьогодні на вулиці Шевченка у Городку відбулися заходи з нагоди встановлення на будівлі старого кінотеатру меморіальної дошки генію українського народу Тарасу Шевченку, в яких взяли участь керівники районної та міської влади, депутати, представники громадсько-політичних організацій, керівники установ,  молодь.

У Городку відбувся щорічний конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка

Сьогодні, 22 травня, в м.Городку та інших населених пунктах району відбулися урочисті заходи, присвячені 157-й річниці від Дня смерті Т.Г. Шевченка та його перепоховання в Україні. В цей день біля пам’ятників Великому Кобзарю, з метою вшанування його пам’яті та поглиблення знань про його творчий доробок, проведено конкурси на краще виконання, знання віршів поета та авторський твір. Конкурс проводився серед трьох вікових категорій у трьох номінаціях. 

Для освячення куполів УПЦ, у Великий Любінь прибув Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій

З нагоди престольного свята, сьогодні, 22 травня, відбувся чин освячення куполів у Храмі святителя і чудотворця Миколая у смт.Великий Любінь. Освятити церковні бані прибув і Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський УПЦ Димитрій Рудюк. Вітальним словом Архіпастиря при вході до храму зустріли наймолодші парафіяни та настоятель храму о.Андрій Сідляр.

У Городоцькій ОДПІ відбулася зустріч з представниками бізнесу

Відкриваючи зустріч, в.о. начальника інспекції Леся Броневицька подякувала присутнім суб'єктам підприємництва за їх внесок у формування бюджетів всіх рівнів.

Учасників зустрічі проінформовано про зміни податкового законодавства, які набрали чинності у 2018 році, перелік адміністративних послуг, які можна отримати в Центрі обслуговування платників.

Останній дзвоник для школярів району пролунає 25 травня

25 травня в усіх навчальних закладах Городоччини пролунає останній дзвоник. Про це зазначають у відділі освіти Городоцької РДА. Подаємо графік проведення свята та випускних вечорів у навчальних закладів Городоцького району:

Назва ЗНЗ

Питання соціальної допомоги особам, звільненим з місць позбавлення волі підняли під час засідання спостережної комісії

Питання  надання медичної та соціальної допомоги особам звільненим від відбування покарання обговорили вчора, 21 травня, на засідання спостережної комісії Городоцької райдержадміністрації. Під головуванням заступника голови Городоцької райдержадміністрації Павла Стахіва, комісія також розглянула  стан профілактичної роботи з особами, відбування покарання яких не пов’язане з позбавленням волі.

На Львівщині порушили питання протидії торгівлі людьми

Сьогодні, 22 травня, відбулось засідання Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми при обласній державній адміністрації.

Учасники закцентували увагу на підготовці до Всеукраїнського селектору, на якому порушать питання взаємодії суб’єктів з протидії торгівлі людьми, напрацювання плану заходів до відзначення відповідних дат з протидії та алгоритми дій при виявленні дитячого жебрацтва.

Актуальні питання району за минулий тиждень обговорив голова РДА із керівниками управлінь

На черговій  робочій нараді з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації обговорили питання надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу. Нараду провели голова райдержадміністрації Володимир Ременяк та  голова районної ради Володимир Більовський. Розпочинаючи нараду керівник фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович інформував, щодо стану виконання бюджету.

Рекомендації щодо дій населення за сигналом оповіщення "Увага всім"

Сектор з питань цивільного захисту Городоцької РДА нагадує, що у  разі виникнення реальної загрози життю та здоров’ю людей внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період проводиться оповіщення населення сигналами цивільного захисту з використанням технічних засобів оповіщення та залученням телерадіомовних організацій для передачі повідомлень.

Львівщина активно готується до відзначення 100-річчя ЗУНР

В області тривають приготування до відзначення 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки – з нагоди річниці у всіх районах встановлять уніфіковані пам’ятні знаки та інформаційні таблиці загиблим воїнам УПА, Січовим Стрільцям та воякам УГА.

Про це йшлося вчора, 21 травня, під час наради у Львівській ОДА.

Відтак, до 100-річчя ЗУНР в області встановлять інформаційні таблички з вказівниками місцерозташування помешкань та могил діячів Західно-Української Народної Республіки на Львівщині.

До Дня Героїв усі музичні оркестри області урочисто виконають Державний Гімн України

У неділю, 27 травня, з нагоди відзначення Свята Героїв музичні оркестри області  спільно виконають Державний гімн України, Повстанський та Козацький марші.

Захід відбуватиметься у центральній частині міста. Після виконання Гімну сформують Тризуб.

Олег Синютка запросив делегацію з Узбекистану відвідати XVIII Економічний форум у Львові

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка запросив делегацію із Республіки Узбекистан взяти участь у роботі XVIII Економічного форуму, який у жовтні відбудеться у Львові.

На Львівщині триває роз’яснювальна робота серед підприємців щодо підвищення зарплати

У всіх районах Львівської області регулярно відбуваються засідання районних комісій з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на яких порушують питання підвищення заробітної плати та офіційного працевлаштування найманої робочої сили.

Так, впродовж січня-квітня 2018 року організували понад 400 засідань, на яких провели роз’яснювальну роботу з місцевими суб’єктами підприємницької діяльності щодо підвищення рівня заробітної плати.

Проект “Я –Медіа” на Львівщині об’єднав понад сотню учасників

Впродовж 6 місяців в області тривав національний проект “Я –Медіа”, який об’єднав понад 100 учасників.

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

23 травня у Городоцькому районі пройде автопробіг пам’яті новітніх Героїв

У середу, 23 травня, у День Героїв, о 9:00 год. біля будівлі Городоцької  районної ради відбудеться урочисте підняття Червоно-чорного прапора, опісля розпочнеться автопробіг пам’яті новітніх Героїв. На міському цвинтарі учасники заходу вшанують Героя Небесної Сотні Івана Бльока, воїнів АТО: Тараса Кулєбу, Андрія Одуху та Віктора Земзерева.  
О 10:30 год. учасники автопробігу вирушать в населені пункти, де поховані новітні Герої Городоччини;

Сторінки