Новини

Держгеокадастр у Львівській області надав більше 178 тисяч адміністративних послуг цього року

Цього року працівниками головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано більше 178 тисяч адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру громадянам та юридичним особам. Майже всі заяви (95%) надійшли за допомогою онлайн сервісів Держгеокадастру.

Найчастіше громадяни звертались щодо надання адмінпослуг з:

Громадяни, які ще не задекларували отримані доходи, зобов’язані самостійно сплатити суму податкового зобов’язання

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що 30 червня 2020 року завершилась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2019 році.

Нажаль, станом на 1 липня 2020 року залишилась значна кількість громадян, які ще досі не подали декларації про майновий стан і доходи.

У зв’язку з чим, нагадуємо, що громадяни, які ще не задекларували отримані доходи за 2019 рік, зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи та самостійно сплатити суму податкового зобов’язання.

Що можна повідомляти про свою картку?

Що можна повідомляти про свою картку?

Тільки 16-значний номер картки.

 

Все інше, то велика таємниця.

Шахраї під різними хитрощами намагаються виманити у своїх жертв більше інформації.

 

Ось, яку схему придумали шахраї!

Продавець виставляє на безкоштовній дошці оголошень на продаж товар (часто це дитячі товари, наприклад коляска).

Продавцю телефонує псевдо-покупець, який сам пропонує здійснити повну передоплату. Шахрай нібито хвилюється, щоб продавець не продав коляску іншому.

У Градівці триває спорудження спортивного майданчика

У селі Градівка, що на Городоччині, триває облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Об‘єкт споруджують в межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року. Про це інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА. 

Відтак, зараз тривають роботи з облаштування основи під штучне трав'яне покриття.

Учора хід робіт оглянув начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

“Осінь на Плутоні”: оголошено набір для безкоштовного навчання кінодокументалістиці

Львівський проєкт “Осінь на Плутоні 2.0” запрошує підлітків з регіонів розповісти історії своїх дідусів та бабусь за допомогою камери. Проєкт починається з 10 липня та включає навчання основ документалістики та створення короткометражного фільму.

Як вберегтися від спеки: поради експерта

Влітку сонячне проміння дуже активне та небезпечне. Тому з настанням спеки особливо обережними мають бути літні люди та особи, які страждають від серцево-судинних захворювань, а також маленькі діти, оскільки механізми терморегуляції у них недосконалі.

Спека може призвести до теплового та сонячного ударів. Тепловий удар – це загальне перегрівання організму через розлад терморегуляції під впливом надлишку тепла. Сонячний удар – різновид теплового удару з ураженням центральної нервової системи внаслідок інтенсивної та тривалої дії прямих сонячних променів на голову.

В період місяця липня відповідно до плану-завдань ДРП-4 філії «Пустомитівська ДЕД» заплановано виконання робіт з експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення

За дорученням голови Городоцької райдержадміністрації Івана Сагана в період місяця липня відповідно до плану-завдань ДРП-4 філії  «Пустомитівська ДЕД» заплановано виконання робіт з експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення:

- С140332 «Кліцько-Підзвіринець-Грімно» (проводитимуться роботи з профілювання щебеневих та гравійних доріг при ширині покриття, що профілюється 6м; засипання промоїн і просідань щебенем; ліквідація вибоїн асфальтобетонного покриття з розламуванням та обрубуванням країв);

Львівщина матиме Всеукраїнський громадський бюджет

У 2020 році на реалізацію конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет» (ВГБ) у Львівській області передбачено 2,35 млн грн. Відповідні кошти заклав Уряд в рамках фінансування Державного фонду регіонального розвитку на поточний рік. 

Середньомісячні надходження єдиного внеску до соціальних фондів у першому півріччі 2020 року на Львівщині перевищують один мільярд гривень

Середньомісячні надходження єдиного внеску у першому півріччі 2020 року на Львівщині склали близько 1071,5 млн. гривень.

Протягом січня-червня 2020 року платники податків Львівщини сплатили 6428,7 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до соціальних фондів на Львівщині. Це на 155,7 млн. грн., або на 2,5 відс. більше, ніж за той самий період минулого року (6273,0 млн. гривень). Про це повідомили в управлінні податкового моніторингу Головного управління ДПС у Львівській області.

Частка надходжень податку на доходи фізичних осіб-працівників бюджетних установ зросла

Частка надходжень податку на доходи фізичних осіб-працівників бюджетних установ та організацій в нашій області зазвичай близька до третини. Але у зв’язку з пандемією та карантином вже декілька місяців вона зростає і на 1 липня досягла 36,9 % з відповідним зменшенням частки податку від працівників бізнесу.

Про це повідомили у департаменті фінансів.

За результатами червня частка бюджетної сфери сягнула аж 46 %.

«Велика розмова про безбар’єрність»: українців запрошують долучитись до онлайн опитування

За ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської стартував проект щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності.

Партнерами проекту виступили Міністерство соціальної політики України та Міністерство цифрової трансформації.

Мета проекту – зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці.

Для цього на сайті bf.gov.uaрозпочато всеукраїнське онлайн – опитування.

В ОДА відбулась нарада щодо безпеки дорожнього руху та належного утримання доріг області

Сьогодні, 9 липня, у Львівській ОДА відбулась нарада з питань забезпечення безпеки дорожнього руху та належного експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування  у області.

Засідання відбулось під головуванням заступника очільника Львівської ОДА Юрія Бучка та за участі представників підрядних організацій, Управління патрульної поліції області, Служби автомобільних доріг, а також департаменту дорожнього господарства облдержадміністрації.

Понад 17 тисяч підприємців вже скористались фінансовою підтримкою в час карантину через Центр зайнятості

На грошову допомогу бізнесу у період поширення COVID-19 у Львівській області передбачено понад 280 млн грн. Ця виплата допомоги призначена представникам мікро, малого та середнього підприємництва у випадку повної або часткової зупинки діяльності у зв’язку з карантином.

Виплату проводять на період карантину та місяць після його закінчення у випадку, якщо підприємство не відновило свою діяльність.  

Станом на 9 липня на цю фінансову підтримку бізнесу вже скерували понад 110 млн грн. Окрім цього, упродовж декількох днів виплатять ще 40 млн грн.

Департамент соцзахисту нагадує «гарячі лінії» для жертв домашнього насильства

Упродовж І півріччя до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення надійшло 9019 звернень та повідомлень про домашнє насильство.

Сторінки