Новини

Своєчасну сплату податків обговорили із суб'єктами господарювання

Cьогодні, 26 червня, із суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами та сплачують акцизний податок на рівні нижчому, ніж середній у Городоцькому районі, було проведено засідання комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Члени комісії, на чолі із першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Ковальчуком, заслухали 7 суб'єктів підприємницької діяльності.

Про легалізацію заробітної плати йшла мова на черговій нараді у РДА

 Відповідно до затвердженого графіку зустрічей з суб'єктами підприємницької діяльності Городоцького району 23 червнябуло проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі та заслухано 11 суб'єктів підприємницької діяльності.

«Гаряча лінія області» запрошує на роботу фахівців

Львівський обласний контактний центр шукає операторів "Гарячої лінії області".

Вимоги до кандидатів:

-вища освіта,

-вільне володіння державною мовою,

-стресостійкість.

Досвід роботи не обов’язковий.

Графік роботи: змінний.

Контактний тел.: (098) 444 80 65.

До Дня мирянина відбулась Всеукраїнська проща до Страдчу

Сьогодні, 26 червня, відбулась Всеукраїнська проща до Страдчу.

Проща присвячена пам’яті страдецьких блаженних священномученика о. Миколи Конрада і мученика дяка Володимира Прийми, закатованих 1941 року НКВСівцями, а також Дню мирянина та 125-літтю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

Розпочалась проща у с. Ямельня на місці мученицької смерті блаженних о. Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми, звідки прочани пішою ходою вирушили до площі біля Страдецької гори.

Понад 10 млн грн з обласного бюджету – на ремонт доріг

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансували 78,8 млн грн. Із них – 10,2 млн грн спрямували на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг.

Майже 400 ув’язнених працюватимуть на виробничих лініях компанії «Fujikura»

Про відкриття компанією «Fujikura» виробничих ліній у виправних колоніях та фестиваль художньої самодіяльної творчості засуджених «Червона калина» говорили сьогодні, 26 червня, під час зустрічі голова Львівської ОДА Олег Синютка та Міністр юстиції України Павло Петренко.

Особливості справляння плати за землю

Днями у Городоцькій ОДПІ проведено «гарячу» лінію на тему «Особливості справляння плати за землю». На запитання платників податків відповідав завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Орест Мельник.

1. Що є підставою для нарахування плати за землю (земельного податку та орендної плати)?

Про реалізацію у районі Урядової програми „Доступні ліки”

Наприкінці минулого тижня голова райдержадміністрації В.Ременяк провів нараду щодо реалізації у районі Урядової програми „Доступні ліки” за участі заступника П.Стахів, головного лікаря КЗГРР «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» А.Полумацканича та представників місцевих аптек. За словами очільника району,  мета програми передбачає забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя.

Городоччина відсвяткувала День молоді

25 червня в Старому парку м.Городка мешканці та гості міста відзначили  День молоді. Зі святом краян приітали заступник голови райдержадміністрації П.Стахів, секретар Городоцької міської ради Ю.Віткова. Культурно-розважальну програму провели учасники художньої самодіяльності Городоцького Народного дому.

Змагались з паркового та пляжного волейболу

25 червня на стадіоні "Колос", за підтримки КУ "Центр "Спорт для всіх", був проведений відкритий турнір з паркового волейболу серед хлопців та пляжного волейболу серед дівчат з нагоди Дня молоді. Серед дівчат перше та друге місця вибороли команди з с.Підзвіринець, трете місце - команда м. Городка. У хлопців місця розподілились наступним чином:
1 місце - команда Городок-1,
2 місце - команда Городок-2,
3 місце - команда Городок-3 ( вул. Авіаційна ),
4 місце - команда м.Мостиська ( ЗОШ №2 ),

260 тонн відходів уже вивезли зі Львова на полігони області

Зі Львова продовжують вивозити перенакопичені відходи зі сміттєвих майданчиків. За оперативною інформацією департаменту ЖКГ Львівської ОДА, станом на 20.00 перевізники вивантажили 260 тонн відходів на полігони області.

За інформацією т.в.о. директора департаменту ЖКГ Львівської ОДА Тараса Зозулі до вечора 23 червня очищено 35 переповнених майданчиків.

Львівська ОДА дякує мерам міст, що приймають відходи і громадськості за оперативність у реагуванні та порятунок львів’ян. 

Політику Львівщини щодо покращення доступності регіону презентували на другому Форумі місцевого розвитку

Голова Львівської ОДА Олег Синютка під час другого дня Форуму презентував політику Львівської області щодо покращення доступності регіону. Зокрема, під час дискусійної панелі “Створення передумов для покращення доступності регіону Карпат” очільник Львівщини представив шляхи покращення доступності Львівщини.

Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДА

Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.

Графічний звіт містить ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.

Нагадаємо, таку ініціативу у лютому започаткували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

Львівщина спільно з Австрією впровадять освітні проекти з навчання аграріїв, учнів та студентів

Про обмін досвідом у галузі тваринництва,  можливість впровадження спільних освітніх проектів щодо навчання аграріїв говорили 23 червня під час робочої зустрічі голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, директор агропромислового розвитку  Наталія Хмиз  із  делегацією Верхньої Австрії  – головою національної австрійської асоціації козівництва - Йозефем Штоклем, президентом тірольської асоціації вівчарів Міхаелем Бахєром, головою департаменту  вищого федерального інституту сільського господарства та досліджень  «Raumberg Gumpenstein» - доктором Фердінандом Рінгдорфером,  ме

На Львівщині засідатиме комісія з дофінансування мікропроектів

У вівторок, 27 червня, у Львівській обласній державній адміністрації, відбудеться засідання Комісії з питань проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроектів громадських та благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області та презентація конкурсних пропозицій.

Сторінки