Новини

Уряд визначив офіційні вихідні дні на Новий рік та Різдво-2019

Так, спершу українці матимуть 3 дні для відпочинку на католицьке Різдво –  23,24 та 25 грудня. Водночас вихідний 24 грудня (понеділок) доведеться відпрацювати перед тим – 22 грудня (субота).

Три дні відпочинку буде і на Новий рік – 30, 31 грудня 2018 року та 1 січня 2019 року. Понеділок, 31 грудня, слід буде відпрацювати 29 грудня (субота).

На Різдво за Юліанським календарем відпочиватимемо 5,6 і 7 січня 2019 року.

До уваги водіїв!

У зв’язку з погіршенням погодних умов, працівники поліції наголошують водіям транспортних засобів на необхідності заміни літньої шини на зимову. Під час керування автомобілем проявляти уважність та обережність, чітко дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, обирати безпечну швидкість та дистанцію руху, уникати різкого гальмування та маневрування транспортним засобом.

Підсумували результати роботи за тиждень

Сьогодні, 14 листопада, в райдержадміністрації відбулася чергова робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу.  Провели зібрання голова райдержадміністрації Володимир Ременяк та голова районної ради Володимир Більовський.  Про фінансові показники району доповів у своєму виступі керівник фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович, який також окремо інформував про сплату податку та землю.

У Львові відкрили Центр надання допомоги новонародженим «Колиски надії»

Сьогодні, 14 листопада,  на базі Львівського обласного клінічного перинатального центру відкрили Центр надання допомоги новонародженим «Колиски надії» Фонду Віктора Пінчука. Це вже 34-ий такий Центр в Україні.

Львівщина розширюватиме співпрацю з «Альянс Франсез» у сфері освіти

Сьогодні, 14 листопада, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із директором «Альянс Франсез» Львів Ніколя Фасіно.

«Хочу подякувати вам за теплий прийом, адже через повагу і доброзичливість до мене, ви виявляєте повагу до нашої культури, мови та народу зокрема», - зазначив Ніколя Фасіно.

«Єдиними методом профілактики кору та його наслідків для здоров'я є вакцинація», - Ірина Микичак

На Львівщині зростає кількість випадків захворювання на кір. Відтак, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА закликає мешканців області вакцинуватись від інфекційного захворювання. Як зазначила сьогодні, 14 листопада, під час брифінгу директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микичак, вакцинація на сьогодні є єдиними методом профілактики кору та його наслідків для життя людини.

УВАГА! Завтра з 9 год. до 16 год. у Городку не буде води

 За повідомленням КП "Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство", завтра, 15 листопада, з 9 год. до 16 год., у зв’язку з ремонтом на водопроводі, буде припинено водопостачання абонентам Городка, за винятком вул.Авіаційної.

Державна підтримка енергозбереження

УРЯДОВА ПРОГРАМА  «ТЕПЛИХ» КРЕДИТІВ

         З жовтня 2014 року для населення та ОСББ діє розроблена Держенергоефективності та запроваджена Урядова програма «теплих кредитів».

         Програмою передбачено відшкодування з держбюджету у таких розмірах:

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату ЄСВ

Вимоги щодо заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24 липня 2015 року № 666 із змінами і доповненнями (далі – Порядок № 666).

11 листопада – Міжнародний день енергозбереження

Рішення про заснування цього свята було прийнято у квітні 2008 року за ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE, а вже в листопаді 2008 року світ відзначив перший День енергозбереження. Це свято отримало статус міжнародного, оскільки взяти участь у проекті побажали близько 20 країн.

У Львові Марина Порошенко відвідала Міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької

13 листопада дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Львівську область із робочим візитом. Перша леді взяла участь у ХVII Міжнародному фестивалі оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької, який у 2018 році проходить за грантової підтримки Українського культурного фонду. 

Міністерство юстиції інформує про права захисників вітчизни

Міністерство юстиції інформує про права захисників вітчизни.

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування).  У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність  у  таких розмірах:

1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

"Молодь обирає безпеку": для студентів організовують навчально-практичні семінари

У межах Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, що проводиться цього року в два етапи: перший – з 21 по 25 травня 2018 року; другий – з 12 по18 листопада 2018 року, Львівська обласною державною адміністрацією спільно з ВП ВГО "Громадський комітет транспортної безпеки у Львівській області" традиційно організовано щорічну акцію «Молодь обирає безпеку», яка включає в себе навчально-практичні семінари зі студентами профільних закладів вищої освіти.

В області провели комплексне опитування населення щодо якості життя

Сьогодні, 13 листопада, під час апаратної наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки презентували результати комплексного опитування мешканців Львівської області щодо якості життя.

Як розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів опитування провели по 4-х основних напрямках.

Для розвитку села ключове питання – це аудит земель, - Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку

Для розвитку села ключове питання – це аудит земель, - Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку

На Львівщині уже на завершальному етапі інвентаризація земель, в тому числі завершився аудит земель сільськогосподарського призначення.

Про це, 12 листопада, розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку.

Сторінки