Новини

Законом № 786-ІХ удосконалено функціонування електронного кабінету та спрощено роботу ФОПів

Городоцьке  управління ГУ ДПС у Львівській області  інформує, що  з 08 серпня 2020 року набрав чинності  Закон України від 14 липня 2020 року № 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців», крім окремих норм (скасування Книг обліку для ФОП), які почнуть діяти з 01 січня 2021 року.

Законом розширюється функціонал електронного кабінету, спрощується ведення обліку для фізичних осіб, вносяться зміни до окремих норм Податкового кодексу України щодо адміністрування податків.

Городоцьке управління: власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів майже 20,3 млн гривень

У Городоцькому  управлінні ГУ ДПС у Львівській області повідомили, що за січень – липень 2020 року до місцевих бюджетів надійшло 20,2 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 0,8 млн грн  більше надходжень січня – липня 2019 року.

Зокрема, юридичні особи сплатили 15,9 млн грн, фізичні особи - власники нерухомості – 4,3 млн гривень.

Власники земельних ділянок та землекористувачі Городоцького управління сплатили до місцевих бюджетів майже 122 млн гривень земельного податку

За січень - серпень 2020 року від власників землі та землекористувачів Городоцького  управління ГУ ДПС у Львівській області  до місцевих бюджетів надійшло 121,4 млн грн земельного податку. Юридичними особами сплачено 93,9 млн грн, фізичними особами – 27,5 млн гривень.

Сьогодні Міжнародний день жестових мов

Міжнародний день жестових мов ухвалено на 72-й сесії Генеральної Асамблеї Орга­нізації Об’єднаних Націй 19 груд­ня 2017 року і відзначається щороку  23 вересня, починаючи з 2018 року.

Дата 23 вересня була обрана не випадково, адже саме у цей день 1951 року у Римі (Італія ) була заснована Всесвітня фе­дерація глухих (ВФГ), яка натепер об’єднує понад 70 мільйонів глухих людей у всьому світі та 135 на­ціональних асоціацій глухих.

Однією з головних ці­лей ВФГ є збереження жестових мов та культури глухих як передумов реалізації прав людини для глухих осіб.

З початку року великий бізнес Заходу перерахував до загального фонду Державного бюджету майже 13 млрд гривень

За вісім місяців 2020 року великі платники податків, які обслуговуються Західним управлінням Офісу великих платників податків ДПС, перерахували до Загального фонду Державного бюджету 13  млрд гривень, що на 774 млн  гривень більше ніж очікувалось.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження від великого бізнесу зросли на 7 млрд гривень.

У розрізі основних податків до Держбюджету надійшло: податку на додану вартість – 5,3 млрд гривень; податку на прибуток – 2,2 млрд гривень та акцизного податку – 5 млрд гривень.

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 252 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 105 осіб. Скеровано на самоізоляцію 820 осіб.

На Львівщині планують звести пам’ятник Мирославу Скорику

До річниці смерті видатного композитора і музикознавця, Героя України Мирослава Скорика планують звести пам’ятник на місці його поховання. Проект, який ініціювала дружина композитора, проректор з питань науки Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, доктор мистецтвознавства, професор Андріана Скорик, підтримав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Бюджетна комісія погодила виділення на спорудження монументу 700 тисяч гривень із обласного бюджету. Затвердили відповідне рішення депутати обласної ради учора під час чергової сесії.

«Фермерська родина»: сільськогосподарський кооператив об’єднує агровиробників Львівщини

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із представниками сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Фермерська родина».

Як розповіла голова кооперативу Наталія Табінська, «Фермерську родину» зареєстрували 25 червня. Його створенню передувала значна робота команди дорадчого центру «Фермерська країна» із дрібними виробниками області в час пандемії, коли закрилися ринки збуту фермерської продукції.

Продовжується будівництво амбулаторії монопрактики в с.Родатичі

«Будівництво амбулаторії монопрактики в с.Родатичі продовжується. На даному об’єкті повністю відновлено роботи, тому до кінця року плануємо відкрити ще одну амбулаторію у Городоцькому районі», - наголосив голова райдержадміністрації Іван Саган.  

З початку року платники податків Львівщини сплатили до місцевих скарбниць понад 157 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

Як повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Львівській області у серпні 2020 року при запланованих надходженнях з податку на нерухоме майно в сумі 3,1 млн. грн., до місцевих бюджетів Львівщини надійшло 4,3 млн. гривень.

Це на 40,1 відс. більше від запланованого. У порівнянні з серпнем 2019 року надходження збільшились на 1,6 млн. грн. (у серпні 2019 року –  2,7 млн. гривень).

«Формування опорних шкіл дозволить оптимізувати освітню мережу в сільській місцевості», - Іван Собко

Здійснюючи оптимізацію шкіл у сільській місцевості, слід робити наголос на формування опорних шкіл. Станом на початок червня у Львівській області функціонувало 118 опорних закладів, 37 з яких створено в ОТГ.

Загалом в опорних закладах навчається 35,8 тис. учнів, в тому числі 7,3 тис. учнів довозиться.

Дубаневицька сільська рада,виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів з території села Дубаневичі

  1. 1. Організатор конкурсу:

1.1.Найменування: Дубаневицька сільська рада, виконавчий комітет.

1.2.Юридична адреса: 81541, Львівська область, Городоцький район, с. Дубаневичі, вул. Передміська,73

  1. Предмет конкурсу:

2.1.  Перелік послуг: послуги із збирання  та вивезення  побутових відходів із території села Дубаневичі.

2.2.  Місце надання послуг: село Дубаневичі

2.3.  Строк надання послуг: згідно з умовами договору.

Понад 1, 5 млн гривень додатково виділили на реконструкцію Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру

Сьогодні, 22 вересня, на черговому засіданні сесії обласної ради депутати проголосували за внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища в частині перерозподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, які виділяють на виконання природоохоронних заходів поточному році.

Відтак, 1 млн 540 тис гривень виділили для ДП «Львівський ЛСНЦ» на виконання робіт з реконструкції виробничо-складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника в смт. Брюховичі.

Львівщина готова до нового опалювального сезону на 90%

Про це сьогодні, 22 вересня, розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук у межах скайп-наради з головами міст обласного значення та районних державних адміністрацій під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Відтак, у межах наради присутні розглянули питання питання забезпечення сталого проходження підприємствами житлово-комунального господарства об'єктами соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2020/21 років.

Розпочато конкурс на менторську програму Ради Європи

Офіс Ради Європи в Україні в межах реалізації проєкту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» розпочинає другу менторську програму «Менторство заради змін: підтримка громадської участі та громадських ініціатив заради змін та якісних перетворень в громадах». Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Мета програми допомогти активним громадянам, громадським організаціям, які розпочинають свою діяльність, отримати необхідні знання, навички та підтримку з таких питань:

Сторінки