Благодійна допомога Групи «Укргазвидобування»

Городоцька райдержадміністрація висловлює вдячність та подяку за надану благодійну допомогу Групі «Укргазвидобування».

Представники Групи «Укргазвидобування» передали для Мильчицької, Великолюбінської, Грімненської, Дубаневицької, Монастирецької, Переможненської, Тулиголівської та Шоломиничівської громад засоби індивідуального захисту, зокрема, для кожної з вище зазначеної, по 1000 шт. захисних масок, по 2000 шт. медичних рукавичок та по 500 шт. респіраторів. Сума допомоги на кожну сільську раду складає 69,0 тис. грн.  

Контакти сімейних лікарів Городоцького району

У зв'язку з поширенням коронавірусу звертаємося до усіх краян з проханням дотримуватися правил і рекомендацій компетентних органів на період епідемії. Нашою спільною метою є охорона Вашого життя і здоров'я!
Пам'ятайте, що у випадку погіршення стану здоров'я, слід НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ ТЕЛЕФОНОМ зв’язатися із своїм сімейним лікарем. 
Додаємо список та контактні дані сімейних лікарів Городоцького району (див. у файлах).

 

 

Співфінансування проєктів міжнародної технічної допомоги в пріоритеті

Міжнародна технічна допомога навіть в умовах карантину набуває все більшого значення як для розвитку країни в цілому, так і для нашої області зокрема.

Як зазначив директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Роман Шепеляк, фінансові вливання міжнародних донорів дозволяють здійснювати капітальні інвестиції в інфраструктурну складову Львівської області:

«Важливо, щоб усі території та галузі були збалансовано представлені в конкурсі проєктів ДФРР», - Андрій Годик

У межах конкурсу проєктів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на 2021 рік департамент економічної політики Львівської ОДА підбив проміжні результати. Відтак, органами місцевого самоврядування було подано 192 проєкти на суму понад 2 млрд грн з державного бюджету.

В галузевому розподілі проєктів органів місцевого самоврядування переважають проєкти розвитку соціальної інфраструктури, а саме:

- 84 (44%) в освітній сфері;

- 16 (8%) в галузі охорони здоров’я;

- по 12 у галузях спорту та культури (по 6% відповідно);

На Львівщині обговорюють стратегію розвитку громадянського суспільства

Представники інститутів громадянського суспільства, експертного середовища за участі Секретаріату Кабінету Міністрів України сьогодні напрацьовують пропозиції до Плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки у Львівській області на 2020 рік.

Зустріч відбувається на онлайн-платформі ZOOM за інноваційною методикою Civil Lab.

«Перехід на модель адаптивного карантину»

Станом на 27 травня 7 регіонів України не відповідають усім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів в тому числі і Львівська область. Згідно з даними МОЗ України поки неготові до послаблення Львівська, Волинська, Закарпатська, Рівенська, Донецька, Луганська, Чернівецька області.

Великі платники Західного регіону добровільно погасили майже 16 млрд гривень податкових боргів

За чотири місяці 2020 року великими платниками податків, що обслуговуються Львівським управлінням Офісу великих платників податків ДПС, погашено майже 16 млрд гривень податкових боргів за рахунок добровільної сплати.

Порушення соціальних гарантій працівників - це злочин

Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області вкотре наголошує, що на сьогоднішній день досить актуальною темою залишається боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація  заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.  

У період запровадження карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), державою запроваджено комплекс правових норм, спрямованих на захист прав фізичних та юридичних осіб, а саме:

Сторінки