Із підприємцями району обговорили питання виплати мінімальної заробітної плати

Відповідно до затвердженого графіку зустрічей з суб'єктами підприємницької діяльності Городоцького району 17 березня 2017 року було проведено чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі та заслухано 13 суб'єктів підприємницької діяльності.

Під час засідання заслухали представника ФОП Кіра С. Ф., Кіра Юрія Степановича, який повідомив, що середній розмір заробітної плати у січні цього року був нижчим за законодавчо встановлений розмір тому, що з 26 січня 2017 року було працевлаштовано 3 особи (які пропрацювали лише 6 днів), а також 2 особам було оплачено роботу за ЦПУ. Надалі зарплата виплачуватиметься у розмірі не нижчому за 3200 грн. Натомість,керівники НВТ “Кокер” Солоха Івана Володимировича, ТЗОВ “Автоцентр “Циклон” Дмитрика Андрія Петровича, ТОВ “ЕВО 5” Верещинського Володимира Володимировича,  ТОВ “ТБ ПАК”  Шпуганич Оксана Василівна та  ФОП Пиріг Зор’яна Ярославівна, повідомили, що за січень 2017 року зарплата працівників, які виконали місячну норму праці, становила 3200 грн. 

 Представник ПП “Центр Літотріпсії” Елейко Т. В. зазначив, що за штатним розписом, затвердженим 10 березня 2017 року, розмір середньої зарплати працівників становить 3600 грн., а працівники СТОВ “Дністер” у середньому отримали по 3887 грн.

Представник ТОВ “Комарнівський сирзавод” повідомив, що у грудні 2016 року був перший етап підняття зарплати працівникам, а другий етап планується в березні поточного року. Зазначимо, що підприємство здійснює пошук інвесторів для розведення ВРХ (розширення виробництва).

 У свою чергу ТзОВ “Драйбуд” доповів, що у січні працівники перебували в основній оплачуваній відпустці, а у ПП “Компрофбуд” та ТОВ “Декор-сервіс”  на початку року працівники перебували у відпустці без збереження зарплати.

Останнім заслухали представника ТзОВ “Галлус-Трейд” (керівник Когут-Качанова Анастасія Богданівна) який повідомив, що в січні 2017 року на підприємстві працювало 12 осіб, з них 3 на 0,5 окладу і 1 на 0,25. У березні 2017 року розмір середньої зарплати працівників становитиме 3360 грн.

У підсумку, члени комісії, на чолі з першим заступником головиРДА Ковальчуком І.І.,  наголосили суб’єктам підприємницької діяльності на подальшому підвищенні розміру окладів заробітної плати. Підприємців, які не з’явилися на засідання робочої групи, а саме: Когут Віру Степанівну, Когут Михайла Володимировича, Лобас Михайла Ярославовича, Майгер Андрія Юрійовича, ТОВ “ГВК “Афродіта” кер. Копко Михайла Володимировича  вирішено запросити повторно.