Роман Горак видав чергову книгу про Городок

Довгоочікувану книгу - " Запоки засурмить Ангел" презентували сьогодні , 13 вересня.  "Нам дуже приємно, що Городок має таких  вихідців як п. Роман,- зазначив у вступному слові голова районної ради Володимир Більовський,- за свої, без сумніву, визначні літературні праці він став  лауреатом премії Тараса Шевченка, та одним з перших осіб, які отримали почесну відзнаку "За заслуги перед Городоччиною ".  Книга, яку пропонуємо увазі є третьою у творчому доробку автора, де розкривається історія Городка,  проте першою, яку  ми маємо змогу урочисто презентувати".  Як зазначає сам Р.Горак:".  В основу покладено легенду, яку розповіла мені мама ще у дитинстві. Легенда звучить так - у горі, біля місцевого озера,є величезне поховання солдат.

Там вони сплять доти, доки на цій землі не проллється багато мирної крові. Тоді засурмить Ангел, і воїни прокинуться, щоб врятувати земляків. Городок повоєнний має багато історій, проте я розповів ті,що запам’ятались мені  найбільше ".  У першій частині автор розповідаює свої дитячі спогади, а у другій – мова йде про саме місто, дім Озаркевича, а також про інших відомих вихідців нашого міста.  
В рамках презентації відбувся й показ однієї з 8-ми вистав театру ім. М.Заньковецької «Спогад про Саломею»,  автором яких є сам Роман Горак.  Ця вистава отримала Гран-прі та Диплом за кращу виставу ІХ Фестивалю-конкурсу національних театрів «Посвящается Москве», Москва, 2012 рік.  В основі сюжету історія взаємин видатної оперної діви Соломії Крушельницької та українського мецената Йосипа Білинського.