Щодо участі у Всеукраїнському тренінгу

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації у партнерстві з Інститутом проблем виховання НАПН України планують провести Всеукраїнський тренінг, спрямований на формування національно- патріотичного світогляду, "Окрилені Україною — Закарпаття".

Захід заплановано провести у Закарпатській області (м. Мукачево, вул. Червона Гора, 1-А, готель "Червона гора") 12-14 квітня 2018 року.

До участі у тренінгу запрошуються представники структурних підрозділів місцевих адміністрацій, відповідальні за розвиток національно-патріотичного виховання, а також представники інститутів громадянського суспільства, які долучаються до роботи місцевих органів влади в даній сфері.

Додатково інформуємо, що проживання і харчування учасників забезпечується організаторами заходу. Витрати на проїзд забезпечуються тільки до місця проведення заходу та відшкодовуються в розмірі вартості проїзду залізничним (плацкарт) і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі) за умови надання документів, які підтверджують проїзд.

Документи, що підтверджують проїзд до місця проведення заходу необхідно здати при реєстрації по приїзду на місце проведення заходу.

Зареєструватися на захід можна до 15 березня 2018 року за посиланням: ЬЦр5://еоо.е1/4РшіВН .

Контактна особа від Мінмолодьспорту - головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Біла Вікторія Сергіївна (тел.: (044) 246 62 35), від відділу молодіжної політики облдержадміністрації - головний спеціаліст Назарків Тарас Степанович (тел.: 261 27 40).