У Завидовичах створять сучасний центр культури, дозвілля і мистецтв

Проект, замовником якого виступає Городоцька РДА, переміг у конкурсі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

         Відтак, вже у 2018 році розпочнеться реалізація проекту «Створення сучасного центру культури, дозвілля і мистецтв Великолюбінської ОТГ Городоцького району Львівської області» на загальну суму -14 223, 133 тис. грн. Зазначимо, що розробниками виступають Городоцька РДА та Великолюбінська ОТГ.

«Цей проект сприятиме впровадженню сучасних методик та практик за рахунок впровадження додаткових сьогочасних напрямків навчання, - діляться планами розробники, - зокрема навчання у:  вокальній студії, студії образотворчого мистецтва, музичній студії, хореографічній студії, театральній студії,  кіностудії, інтернет-кафе та за рахунок підвищення кваліфікації працівників в частині роботи із сучасним обладнанням».

У кошторис видатків закладено виготовлення проектно-кошторисної документації ліцензованою організацією, реконструкція народного дому у с.Завидовичі Городоцького району під центр культури, дозвілля та мистецтв, закупівля для семи студій комплектів обладнання та проведення навчання працівників.

Відтак, заплановано реконструювати 9 приміщень та облаштувати мансардний поверх на горищі з 2 приміщеннями.

На першому поверсі буде розміщено вокальну студію, запроектована потужність якої – 10 навчальних місць. Театральну студію та студію образотворчого мистецтва, що спроектовані для суміжного використання в одному приміщенні, яке також може бути використаним як виставкова зала; запроектована потужність – 35 посадкових місць для театральної студії та 35 навчальних місць для студії образотворчого мистецтва. Хореографічна студія буде розміщена в окремому приміщенні. ЇЇ запроектована потужність – 40 навчальних місць. Сучасний центр міститиме й інтернет-кафе та електронну бібліотеку, що спроектовані для суміжного використання в одному приміщенні на 10 навчальних  місць. Також буде облаштовано 1 адмінприміщення, 2 технічних приміщень та 2 санвузли.

На мандсардному поверсі згідно з проектом розмістять кіностудію на 35 посадкових місць. Музична студія, на 10 навчальних місць, буде розміщена в окремому приміщенні.

Усі роботи виконуються відповідно до проектно-кошторисної документації.

Відповідно до програми буде закуплено й сучасне обладнання для усіх кабінетів. Серед них:мікшер (2шт), підсилювач (2шт.), колонки (1комплект), мікрофони (4шт.), ноутбуки, програмне забезпечення для звукозапису; для класу образотворчого мистецтва: мольберти (35 шт.), 3D-принтер (1шт.), парти, що мають змінний кут нахилу робочої поверхні 35шт., для музичного класу: акустична гітара (1шт.), електронна гітара (1шт.), саксофон (1шт.), синтезатор (1шт.), електронні барабани (1комплект); для хореографічної студії: підвісні дзеркала в рамці (3шт.), станки для хореографії (6 шт.) комплект світлового обладнання (1 комплект), фортепіано; а для кіностудії: кінопроектор (1шт.),  екран (1шт.), комплект звукового обладнання, відеокамера (1шт.), тощо.

 

 Додатково зазначимо, що 2017 році Городоцька райдержадміністрація стала замовником двох проектів для участі у конкурсі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, а це:«Створення сучасного центру культури, дозвілля і мистецтв Великолюбінської ОТГ Городоцького району Львівської області»та«Створення першого в сільській місцевості сучасного соціально-культурного комплексу у с.Дроздовичі Городоцького району Львівської області». Проте перемогу здобув проект Великолюбінської ОТГ.