NOwaste FEST Chervonograd

Перший фестиваль вуличної музики з еко —  напрямком відбудеться уже 13 травня у Парку культури та відпочинку.

Цьогоріч червоноградська молодь виграла фінансування у конкурсі проектів від Львівської обласної державної адміністрації. Один із проектів - це фестиваль вуличної музики з еко - напрямком. 

У Червонограді вже діє рух, організований молоддю спільно з міською владою та медійниками з метою сформувати культуру правильного поводження з відходами у червоноградців  і впровадити систему сортування сміття. 

Організатори планують розташувати у центрі міста 5 музичних локацій, освітній лекторій, територію майстер — класів.

Три локації будуть в самому парку, дві інших - на Вічевій площі. Ми запрошуємо усіх, хто вміє співати, грати на музичних інструментах, читати реп або взагалі має приховані таланти, долучитись до дійства. Ми будемо раді усім. Від малого до старого, — зазначають організатори/

Зареєструватися як учасник можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSvi2RTGpNIxWKrfoi7txypDL0l0g9...

Окрім цього, будуть запрошені спікери, які вчитимуть мешканців міста правильного поводження з ТПВ у спеціально створеному лекторії.

Діятимуть розваги і для дітей. Будинок дитячої та юнацької творчості  готує серію майстер — класів із використаного матеріалу.  

Ще однією новинкою буде презентація додатку у PlayMarket електронної карти збору батарейок у Червонограді.