В РДА відбулася зустріч з інвесторами та депутатами Городоцької міської ради

Сьогодні, 13 червня, відбулась зустріч керівництва Городоцької районної державної адміністрації з бізнесом щодо супроводу інвестиційних проектів, зокрема на території Городоцької міської ради. Говорили про складнощі та шляхи їх подолання, а також про пайову участь у розвиток інфраструктури населеного пункту. У нараді взяли участь: інвестори, об’єкти будівництва яких заплановано здати в експлуатацію у 2018-2019 роках: ВолодимирКалапузяк (ПП «Тектум-Буд»); Сергій Бадяк, Павло Українець (ТОВ «Захід-Ресурс»); Назарій Кульчицький (ТзОВ «Озон»); Олег Макар (ТзОВ «Кріо), керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис, начальник відділу супроводу інвестиційних проектів управління інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Любомир Титаренко, депутати Городоцької міської ради: Степан Борисовський, Роман Дунас, Валерій Ніконоров, Сергій Лопатнюк, Андрій Батюкевич, Микола Савка, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Городоцької РДА Юлія Матвієнко.

«Ця зустріч – майданчик для розвитку контактів, обміну інформацією та досвідом між учасниками бізнесу та органами місцевого самоврядування. Всі ми розуміємо, що сьогодні залучення інвестицій – це розвиток регіону, створення нових робочих місць, наповнення бюджету», - наголосив голова РДА Володимир Ременяк. Аналізуючи інвестиційний клімат області, Володимир Васильович зазначив, що за І квартал поточного року у район залучено понад 196 млн. грн., що виводить Городоччину на четверту позицію в області.

Про розмір пайового внеску на Львівщині інформував Роман Матис, який  акцентував увагу на тому, що максимальні відсоткові ставки, які на сьогоднішній день мають місце, в тому числі і на території Городоцької міської ради, удорожчують вартість будівництва і унеможливлюють прорахунок інвестором вартості проекту на початковій стадії, що в свою чергу веде до пошуків більш сприятливого інвестиційного клімату на території інших населених пунктів. Також високий розмір пайового внеску впливає і на  залучення іноземних капіталовкладень.

Опісля, виступили представники бізнесу, які висловили свої зауваження та пропозиції до представників районної влади та депутатів міста Городок. На їхню думку, для налагодження конструктивної співпраці необхідний предметний діалог між усіма ланками інвестиційного процесу.  Також важливим чинником  супроводу залишається спільне вирішення проблемних питань різного характеру, зокрема кооперація з місцевими дозвільними органами, профільними підприємствами та організаціями щодо діяльності підприємств.

За підсумками зустрічі, присутні підприємці просять переглянути розмір пайової  участі  у розвитку інфраструктури на черговій сесії міської ради та затвердити відповідне Положення.