В РДА працюють над іміджем Городоччини як туристично привабливої території

12 червня під керівництвом голови Городоцької районної державної адміністрації Володимира Ременяка відбулася галузева зустріч із 11 суб’єктами господарювання, які здійснюють готельну та ресторанну діяльність у Городоцькому районі.

Участь у заході приймали представники обласних структур:Любов Лєсна- начальник відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно правових актів Головного управління Держпраці у Львівській області та Марина Якушева - заступник керівника управління туризму і курортів Львівської обласної державної адміністрації.

Володимир Васильович повідомив присутніх, що за статистичними даними обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Городоцького району за січень-березень 2018 року становив 196,9 млн. грн.. Це свідчить, що Городоцький район є привабливим для інвесторів.

Очільник району розповів про цьогорічні ремонтні роботи, які будуть проводитись на дорогах Городоччини, в тому числі капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-11 Львів-Шегині.

Крім того, Володимир Ременяк інформував, що розмір середньої заробітної плата працівників галузей економіки Львівської області у лютому 2018 року становив 7037 грн., проте низькою залишається заробітна плата у працівників готельного та ресторанного бізнесу, яка становить 4631 грн.

Представники ресторанного бізнесу повідомили, що специфікою роботи є можливість отримання працівниками чайових та надання їм безкоштовного харчування.

Любов Лєсна повідомила про проведення інспекційних відвідувань, порядок працевлаштування працівників, а також наголосила на необхідності дотримання мінімального розміру заробітної плати, нарахування та виплати індексації заробітної плати працівникам у встановленому законодавством порядку.

Марина Якушева повідомила, що Городоцький район має перспективи розвитку туризму, оскільки туристи хочуть відвідувати нові місця та обирають для тимчасового проживання міста, які знаходяться в радіусі 50 км від м. Львова. Також їх приваблює низький рівень цін та наявний номерний фонд в готелях. Район має можливість прийому української діаспори.     

Для більшого інформування туристів про Городоцький район вирішили створити каталог, залучивши до співпраці Городоцьку міську раду та суб’єктів готельного та ресторанного бізнесу.

Обговорено й інші проблемні питання учасників зустрічі, а саме: щодо облаштування пішохідної доріжки біля кафе "Шашлична" та заїзду до кафе-бару "Аля мінута".

Голова райдержадміністрації також рекомендував підвищити заробітні плати працівникам до середньогалузевого розміру по Львівській області, що дасть змогу побороти одне з проблемних питань галузі - плинність кадрів.