Засідала районна комісія

Цього тижня в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників антитерористичної операції про призначення виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення та адресної допомоги на придбання житла. Провів нараду заступник голови райдержадміністрації Стахів П.С.

На  засіданні  було розглянуто заяви 6  учасників АТО, які виявили бажання взяти участь у «Програмі забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій – учасників АТО в Городоцькому районі на 2018-2020 роки»  у 2019 році. Серед претендентів є двоє осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи, троє осіб, що отримали поранення в зоні бойових дій та одна сім`я, в складі якої є дитина з інвалідністю.

Комісією визначено черговість учасників програми, обговорено умови співфінансування з місцевих бюджетів Городоцької міської ради та сільських рад, а також відсоток співфінансування учасників АТО. Проведено попередні розрахунки вартості житла, відповідно до поданих заяв та документів, визначено прогнозований обсяг  фінансування з районного бюджету   у 2019 році.