Стартував конкурс дитячої творчості «Бюджет країни - очима дитини»

 

Городоцьке управління ГУ ДФС у Львівській області повідомляє про те, що у лютому ц.р. розпочинається перший етап конкурсу дитячої творчості «Бюджет країни - очима дитини» (далі – Конкурс), завданнями якого є сприяння творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків, зборів, платежів у молоді шкільного віку; спонукання учасників до творчості, реалізація дітьми творчих здібностей у прозі, поезії, а також у галузі образотворчого мистецтва.

         Тематика конкурсу:

сплата податків, зборів, платежів – економічна функція у житті країни.

         У Конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій:

І категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 7 – 11 років;

ІІ категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12 – 15 років.

Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової та митної тематики: художні твори, твори декоративно-прикладного мистецтва; мультиплікаційна анімація; літературні твори.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають його тематиці. У роботах необхідно розкрити своє бачення, роздуми та міркування  щодо  визначеної тематики.

          Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з його умовами, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому.

  На Конкурс подаються роботи, виконані у довільній живописній формі, які відповідають загальній тематиці Конкурсу. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2. Робота не повинна оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

Роботи, створені за допомогою комп’ютерної графіки, які надаються на Конкурс, можуть бути виконані у довільній формі та мають відповідати загальній тематиці Конкурсу. Час демонстрації рухомої графіки не повинен перевищувати 5 хвилин.

На Конкурс подаються різножанрові літературні доробки (оповідання, новелла, публіцистичний роздум, замальовка, Казка, фейлетон, реферат, поезія тощо). Літературні твори повинні бути надруковані на папері формату А4 в одному примірнику, а також обов’язково подані в електронному вигляді – у форматі WORD (диск, дискета,електронна пашта).

На зворотному боці  кожної  конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити  українською мовою: назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім’я та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора; коротку біографічну довідку з описом  творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу, контактний телефон.

Творчі роботи необхідно надіслати до 12.04.2019 на адресу Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області: м.Городок, м-н Гайдамаків,24.

По завершенні І етапу конкурсного відбору відбудеться нагородження кращих робіт та передача їх до ГУ ДФС у Львівській області для подальшої участі у конкурсі на обласному рівні.

         Проводячи конкурс дитячої творчості «Бюджет країни-очима дитини», ми сподіваємося, що відображення в дитячій творчості надії на щасливе майбутнє допоможе надихнути дорослих до справжніх, доброчинних дій.