Відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Городоцького терцентру відновило свою роботу з дотриманням усіх карантинних норм

З 3 серпня 2020 року, відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Городоцького терцентру відновило роботу з дотриманням усіх карантинних вимог. З усіма працівниками проведено позачерговий інструктаж щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції та дій при симптомах інфекційного захворювання. В належний стан приведено приміщення та забезпечено безпеку дітей та персоналу. Проведено дезінфекцію приміщень, закуплено необхідну кількість дезінфікуючих засобів. В подальшому приміщення оброблятимуться згідно встановлених правил. Закуплено безконтактні термометри.  Усі працівники установи використовують захисні маски, разові рукавички, антисептичні засоби для рук.

«Відновлення роботи відділу соціальної реабілітації дітей з інвалідністю терцентру відбулось з дотриманням усіх встановлених норм, що дозволить діткам відвідувати центр, а найголовніше буде безпечним для них»,  – зауважив голова райдержадміністрації Іван Саган.