Список керівників органів місцевого самоврядування району

 

 

  Назва ради

 

Посада

ПІБ

Робочий телефон

1

  Бартатівська сільська

   рада

голова

Островський Андрій Олексійович

(231)31-197

секретар

Пецух Марія Михайлівна

(231)31-197

2

  Братковицька сільська рада

голова

Залізко Михайло Пантелеймонович

(231)27-185

секретар

Селедець Галина Богданівна

(231)27-185

3

Бучалівська сільська рада

голова

Буньо Галина  Йосифівна

(231)27-888

секретар

Новіцька Марія Володимирівна

(231)27-888

4

Великолюбінська селищна рада

голова

Буняк Степан Остапович

(231)24-136

заступник

Фабрига Йосип Ярославович

(231)24-136

секретар

Грициняк Тетяна Вікторівна

(231)24-229

5

Вишнянська сільська рада

голова

Пастух Петро Федорович

(231)25-140

секретар

Климко Марія Євстахівна

(231)25-142

6

Галичанівська сільська рада

голова

Шевчик Любов Федорівна

(231)26619

секретар

Гірняк Леся Богданівна

(231)26619

7

Городоцька міська рада

голова

Савка Микола Володимирович

(231) 30-195

заступник голови

Проць Іван Володимирович

(231)30-433

заступник голови

Скобало Ярослав Васильович

(231)30-174

секретар

Віткова Юлія Богданівна

(231)30-451

8

Градівська сільська рада

голова

Мескало Іван Васильович

(231)26-425

секретар

Отчич Марія Василівна

(231)26-425

9

Грімненська сільська рада

голова

Шандра Володимир Омелянович

(231)27-527

секретар

Зайшла Галина Олексіївна

(231)27-527

10

Добрянська сільська рада

голова

Пронько Ярослав Михайлович

(231)25-647

секретар

Мілян Олександра Ярославівна

(231)25-647

11

Долинянська сільська рада

голова

Галів Любомир Теофілович

(231)26-134

секретар

Ксенжик Марія Іванівна

(231)26-134

12

Дубаневицька сільська рада

голова

Іванів Ганна Іванівна

(231)26-413

секретар

Іванчук Леся  Василівна

(231)26-413

13

Завидовицька сільська рада

голова

Богоніс Люся Василівна

(231)26-225

секретар

Ковалик Катерина Андріївна

(231)26-225

14

Керницька сільська рада

голова

Артим Володимир Васильович

(231)27273

секретар

Марутяк Світлана Михайлівна

(231) 23-261

15

Кліцківська сільська рада

голова

Рубаха Іван Франкович

(231)27-542

секретар

Копер Світлана Олексіївна

(231)27-542

16

Комарнівська міська рада

голова

Іваницький Тарас Іванович

(231)43-066

секретар

Шишка Данута Іванівна

(231)43-067

17

Коропузька сільська рада

голова

Ярка Василь Миколайович

(231)26-540

секретар

Кусій Ірина Володимирівна

(231)26-518

18

Мильчицька сільська рада

голова

Лісна Ніна Романівна

(231)26-412

секретар

Венгрин Марія Ярославівна

(231)26-412

19

Монастирецька сільська рада

голова

Федишин Надія Михайлівна

(231)27-630

секретар

Косаняк Марія Михайлівна

(231)27-630

20

Мшанська сільська рада

голова

Миндик Віктор Михайлович

(231)25-521

секретар

 Рибак Ольга Василівна   

(231)25-521

21

Новосільська сільська рада

голова

Пілющак Людмила Іванівна 

(231)27-616

секретар

Збитова Іванна Степанівна

(231)27-618

22

Переможненська сільська рада

голова

Гладиш Оксана Миколаївна

(231)25-391

секретар

Бубняк Леся Олексіївна

(231)25-391

23

Підзвіринецька сільська рада

голова

Гавриленко Михайло Іванович

(231)27-420

секретар

Куріча Любов Федорівна

(231)27-431

24

Повітненська сільська рада

голова

Козак Галина Володимирівна

(231)27-420

секретар

Карапінка Любов Михайлівна

(231)27-420

25

Речичанська сільська рада

голова

Цапок Петро Михайлович

(231)28-135

секретар

Матвій Любов Михайлівна      

(231) 28-135

26

Родатицька сільська рада

голова

Островський Степан Федорович

(231)26-336

секретар

Причко Ольга Йосипівна

(231)26-336

27

Суховільська сільська рада

голова

Залізний Володимир Никифорович

(231)25-546

секретар

Курилець тарас Зіновійович

(231)25-546

28

Татаринівська сільська рада

голова

Купчак Іван Петрович 

(231)27-445

секретар

Заваринська Оксана Степанівна      

(231)27-445

29

Тулиголівська сільська рада

голова

Сеньківський Петро Романович

(231)27-752

секретар

В”єнц Світлана Омелянівна        

(231)27-752

30

Тучапська сільська рада

голова

Журавель Роман Миколайович

(231)26-334

секретар

Возняк Людмила Миколаївна

(231)26-334

31

Угрівська сільська рада

голова

Лилик Ярослав Йосипович

(231)26-724

секретар

 Ікава Галина Романівна  

(231)26-724

32

Шоломиницька сільська рада

голова

Магалюс Степан Якович

(231) 25-646

секретар

Рондяк Олександра Федорівна

(231) 25-646