У Львові розпочався Міжнародний діловий форум “Бізнес-партнерство 2014”

За підсумкам восьми місяців 2014 р. 72,9% експорту Львівської області направляється до країн ЄС. Це на 15,8% більше, аніж за цей же період минулого року.

Про це під час Міжнародного ділового форуму “Бізнес-партнерство 2014” повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Йосиф Ситник.

У вступному слові віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран зазначив, що економічна криза, яка зараз є у державі — це шанс активізуватись підприємцям, а відтак вийти на європейський ринок збуту. “Криза — це можливість подивитись на себе зі сторони, - продовжив Михайло Непран, - Це перезавантаження. Коли виникає кризова ситуація, тоді або здаєшся, або борешся зі всіх сил. Сьогоднішні двері, які відкриває перед нами Європа — це наш великий шанс зробити інтелектуальний та економічний стрибок”.

Для реформ у державі новий Уряд повинен скоротити кількість міністерств, що дало б можливість зменшити кількість департаментів в ОДА та інших структурних підрозділах. Відповідно, це дасть можливість скоротити бюджетні витрати. Також, за словами Йосифа Ситника, Кабмін повинен скасувати чи переглянути значну кількість неактуальних розпорядження часів президентів Леоніда Кучми та Віктора Януковича.

Міжнародний діловий форум “Бізнес-партнерство 2014” триватиме 13-14 листопада. Захід проходить під гаслом: «Україна – ЄС: від викликів до можливостей працюючи разом». На форумі присутні українські та зарубіжні підприємці, представники влади, ділові асоціації, фінансові установи, науковці та представники міжнародних організацій.