Новини РДА

На Городоччині існує потужний та досі маловідомий туристичний потенціал

Сьогодні, 22 березня, пройшов завершальний другий день VII регіональної науково-практичної конференції «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму», організованої Інститутом економіки і туризму спільно з Городоцькою райдержадміністрацією. Захід відбувся на території ТОВ «Логістична компанія «Захід Ресурс» м.Городок.

Визначено переможців конкурсу малюнку «Вода – джерело життя»

Переможців конкурсу дитячого малюнку «Вода – джерело життя», який присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів, визначено. На адресу департаменту екології та природниї ресурсів облдержадміністрації надійшло 355 робіт авторів з усієї Львівщини, яким небайдужа проблема чистої води та охорони навколишнього природного середовища.

Конференція щодо проблем та перспектив розвитку туристичної дестинації Городоччини

У Львівському інституті економіки і туризму розпочалась  VII регіональна науково-практична конференція «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму», присвячена вивченню проблем та перспектив розвитку туристичної дестинації  Городоччини.

Увага! Важлива інформація!

За повідомленням Городоцького РЕМу, у четвер, 21 березня з 08:00 год до 17:00 год, буде припинено електропостачання абонентам по місту Городку у зв’язку з ремонтними роботами на лініях електропередач.

Всесвітня екологічна акція «Година Землі»

Годину Землі започаткували у Сіднеї, Австралія, у 2007 році, коли 2,2 мільйона домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу.

Вже 10-ий рік поспіль Україна  активно підтримує всесвітній кліматичний рух та прагнення до сталого майбутнього.

Галузева зустріч із суб'єктами господарювання деревообробної галузі промисловості

19 березня 2019 року під керівництвом голови Городоцької районної державної адміністрації Ременяка Володимира Васильовича відбулася галузева зустріч із суб’єктами господарювання деревообробної галузі промисловості.

Анонс! Обговорення перспективного плану розвитку території

20 березня о 16:00 год у Мшанському НВК відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю голови Городоцької райдержадміністрації Володимира Ременяка. 
Запрошуємо мешканців села Мшана взяти активну участь в обговоренні.

Сторінки