Новини РДА

За порушення законодавства про працю на підприємство Городоччини накладено фінансові санкції на суму більше 2 млн. грн.

На виконання листів Городоцької райдержадміністрації Головне управління Держпраці у Львівській області у серпні 2018 року провело інспекційне відвідування юридичної особи, яка здійснює діяльність на території Родатицької сільської Городоцького району. В ході інспектування було встановлено, що адміністрацією підприємства допущено до роботи 18 працівників без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та без повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу (порушення ст.24  КЗпП України).

Городоцький музей представив фотовиставку присвячену Українській Галицькій Армії

Сьогодні у Городоцькому історико-краєзнавчому музеї відбулась презентація науково-популярної фотовиставки «Галицька Армія у боротьбі за незалежність України». «Ця виставка приурочена 100-річчю від проголошення Західно-Української Народної Республіки, - зазначає директор музею Юлія Дурбак, - ми представляємо 11 банерів, де представлені різні епохи державотворення початку ХХ ст.. від Січового Стрілецтва та Галицької Армії до утворення ЗУНРу. Автором виставки є аспірант Науково-дослідного інституту українознавства Михайло Галущак.

Переваги програми «Електронний чек» розглядались у Городоцькій ОДПІ за «круглим столом»

«З 19.06.2018 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 №472 «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій», яка реалізується з 01.07.2018 року», - нагадав начальник Городоцької ОДПІ Роман Миськів.

Дана ініціатива ДФС України спрямована на  створення сприятливого бізнес середовища та умов для його прозорості.

Розпочато ремонт центральної частини Городка

За повідомленням Городоцької міської ради, на майдані Гайдамаків у Городку розпочато ремонтні роботи в рамках капремонту центральної дороги М-11 Львів-Шегині, що виконується на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області підрядником ТОВ «Автомагістраль-Південь».

На Львівщині запровадили мораторій на російськомовний культурний продукт

Львівська облрада прийняла рішення про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

«За» рішення проголосували 57 депутатів на сесії 18 вересня.

«Встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Львівської області до моменту повного припинення окупації території України», – йдеться у рішенні.

У Городку завершився всеукраїнський шаховий турнір

Протягом 14 -16 вересня у приміщенні районного Народного дому проходив всеукраїнський шаховий турнір — меморіал Л.З.Штейна, в якому гравці змагались у двох групах А і Б.
Турніри проводились за швейцарською системою в 10 турів (перші 5 партій грали за правилами швидких шахів,наступні 5 — класичні шахи). Призовий фонд склав рекордні для таких турнірів - 33200грн плюс кубки і медалі!!! 

Індустріальному парку "Захід Ресурс" бути!

Сьогодні, у Києві підприємство-ініціатор створення індустріального парку «Захід Ресурс»  успішно пройшло Міжвідомчу комісію при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Відтак, вже найближчим часом очікується прийняття наказу про включення ІП «Захід Ресурс» в Реєстр індустріальних парків України.  

Сторінки