Новини РДА

Продовження будівництва шкіл

З настанням весни інтенсивно розпочалися будівельні роботи на об'єктах, а саме: будівництво Суховільської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Суховоля Городоцького району Львівської області та будівництво ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Братковичі Городоцького району Львівської області. Ці два об'єкти пройшли конкурсний відбір і є в переліку для фінансування з ДФРР на 2018 рік.  

Відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

Вчора 15 березня у Городоцькій райдержадміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ-інфекції /СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам. Під головуванням заступника голови РДА Павла Стахіва було розглянуто питання забезпечення проходження добровільного тестування на ВІЛ-інфекцію всіх уразливих груп району у 2017 році та заходи, які будуть здійснюватися по даному напряму у 2018 році.   

За підсумками рішення Координаційної ради дані доручення щодо:

Привітання керівництва району з Днем працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Районна державна адміністрація щиро і сердечно вітає вас із професійним святом.

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, функціонування громадського транспорту, доступні  побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Інформує РЦСССДМ

14-15 березня заступник директора-начальник відділу Городоцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Шандра взяла участь в семінарі-тренінгу “Робота з залежними та співзалежними особами“, який провів Загальноцерковний реабілітаційний центр “Назарет”  в м.Дрогобич.  Під час проведення заходу висвітлено актуальні питання роботи з узалежненими особами, ознайомлено із роботою ЗРЦ “Назарет”, налагоджено співпрацю між учасниками семінару щодо протидії алкоголізму та наркоманії серед дітей та молоді.

 

Городоцька РДА інформує про дію Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки

Оголошення на закупівлю однокімнатної квартири для дитини – сироти Денеки Андріяни Володимирівни, 11.12.1999 р.н., яка перебуває на обліку потребуючих покращення житлових умов у виконавчому комітеті Городоцької міської ради.

1.           Замовник:

1.1.    Найменування: Городоцька міська рада Львівської області

1.2.    Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 26269892

1.3.    Місцезнаходження: Львівська область, м. Городок, майдан Гайдамаків, 6, індекс 81500.

1.4.    Реєстраційний рахунок замовника  35425193023449

Діти з інвалідністю відділення соціальної реабілітації ознайомилися з роботою районної бібліотеки

13 березня у відділенні соціальної реабілітації "Крила надії", яке діє у Городоцькому терцентрі,  відбулася зустріч директора дитячої бібліотеки м. Городка Марії Раби з дітьми з інвалідністю. В ході зустрічі М.Раба презентувала дитячі книжки, показала лялькову виставу "Добро перемагає зло". По закінченню дійства провела бесіду з глядачами. Всім дітками які приймали активну участь, були вручені подарунки, виготовлені читачами дитячої бібліотеки. Ця зустріч - частина співпраці відділення соціальної реабілітації "Крила надії" з дитячою бібліотекою м. Городка.

Триває робота над розвитком туристичної галузі району

Вчора, 14 березня, в і Городоцькій райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з розробки туристичних маршрутів Городоччини.

Перший заступник голови райдержадміністрації І.Ковальчук зазначив, що метою розробки туристичних маршрутів є збільшення надходжень до місцевих  бюджетів.

Були обговорені туристично привабливі місця району, визначено основні напрямки подальшої роботи.

Крім того, керівник краєзнавчого музею «Світлиця» у с. Нове Село Н.Левицька  презентувала вже розроблений довідник про туристичні принади Комарнянщини.

Нарада щодо державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників

Сьогодні, 15 березня, в залі засідань Городоцької райдержадміністрації відбулася нарада з питання реалізації у районі заходів «Програми державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників», яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Іван Ковальчук.

Сторінки