Новини РДА

В районі розпочалась підготовка до відзначення Дня пам’яті та примирення

На Городоччині готуються відзначати День пам'яті та примирення. Відтак, сьогодні, 24 квітня, під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Ременяка та голови районної ради Володимира Більовського було обговорено відповідний план заходів. 

Підприємці району продовжують звітувати про підвищення заробітної плати працівникам

                Відповідно до затвердженого графіку зустрічей з суб'єктами підприємницької діяльності Городоцького району 21 квітня 2017 року було проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі та заслухано 7 суб'єктів підприємницької діяльності.

Городківчанин здобув бронзу на чемпіонаті України з тхеквондо

Спортсмен Городоцького КУ «Центр Спорт для Всіх»Антонишин Максим – став бронзовим призером чемпіонату України з тхеквондо ВТФ серед кадетів, який  відбувся в Одесі з 20 до 23 квітня.  Вітаємо!

Пропаганда здорового способу життя у Городку

В рамках проведення обласного фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, на стадіоні «Колос» м.Городка була проведена руханка, що включала комплекс загально-розвиваючих вправ. Провів зарядку вчитель фізичного виховання Гороцького НВК №2 Є.Горінь. Мета заходу - пропаганда активного способу життя як одного з чинників гармонійного розвитку людини та протиставлення здорового способу життя шкідливим звичкам: наркоманії, тютюнопалінню та алкоголізму.

Робота Центру обслуговування платників Городоцької ОДПІ

У Городоцькій ОДПІ відбувся семінар з платниками податків, на якому начальник відділу обслуговування платників Роман Байбак наголосив, що за січень-березень 2017 року з питань отримання адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг та приймання звітності до Городоцької ОДПІ звернулось 14772 суб’єктигосподарювання, яким надано 2142 адміністративних послуг.

У РДА комісія розглянула заяви для призначення державних соцдопомог

21 квітня в актовому залі Городоцької районної адміністрації відбулося засідання комісії з призначення житлових субсидій, пільг та державних соціальних допомог малозабезпеченим сім`ям з винятковими обставинами. Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Павла Стахіва було  опрацьовано 8 справ малозабезпечених сімей, за результатами розгляду яких було позитивно прийнято 8 рішень.  Також, комісія для 16 господарств району призначила субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, а 1 учаснику  бойових дій – пільги за місцем проживання.         

«ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ»

Всеукраїнська громадська організація «Let’s do it, Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України проводитиме 29 квітня 2017 року Всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання земельних зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом».

Сторінки