Новини РДА

Дубаневицька сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів з території села Дубаневичі

Дубаневицька  сільська рада,виконавчий комітет  оголошують  повторний конкурс  з

визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів з території села Дубаневичі

  1. 1. Організатор конкурсу:

1.1.Найменування: Дубаневицька сільська рада, виконавчий комітет.

1.2.Юридична адреса: 81541, Львівська область, Городоцький  район, с. Дубаневичі, вул. Передміська,73

Що можна повідомляти про свою картку?

Що можна повідомляти про свою картку?

Тільки 16-значний номер картки.

 

Все інше, то велика таємниця.

Шахраї під різними хитрощами намагаються виманити у своїх жертв більше інформації.

 

Ось, яку схему придумали шахраї!

Продавець виставляє на безкоштовній дошці оголошень на продаж товар (часто це дитячі товари, наприклад коляска).

Продавцю телефонує псевдо-покупець, який сам пропонує здійснити повну передоплату. Шахрай нібито хвилюється, щоб продавець не продав коляску іншому.

В період місяця липня відповідно до плану-завдань ДРП-4 філії «Пустомитівська ДЕД» заплановано виконання робіт з експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення

За дорученням голови Городоцької райдержадміністрації Івана Сагана в період місяця липня відповідно до плану-завдань ДРП-4 філії  «Пустомитівська ДЕД» заплановано виконання робіт з експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення:

- С140332 «Кліцько-Підзвіринець-Грімно» (проводитимуться роботи з профілювання щебеневих та гравійних доріг при ширині покриття, що профілюється 6м; засипання промоїн і просідань щебенем; ліквідація вибоїн асфальтобетонного покриття з розламуванням та обрубуванням країв);

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРАВ ТА ОБОВ’ЯЗКІВ ОСІБ, ЩО ПРОЖИВАЮТЬ У ЦИВІЛЬНОМУ ШЛЮБІ

В сучасному суспільстві дедалі частіше молоді люди починають своє спільне життя без офіційної реєстрації шлюбу, але при цьому мають повноцінні подружні стосунки, народжуючи дітей, купляючи житло, транспортні засоби, інше майно.

Запрацював новий електронний сервіс Пенсійного фонду - автоматичне призначення пенсій

Городоцький відділ обслуговування громадян Пенсійного фонду України повідомляє.

Запрацював новий електронний  сервіс  Пенсійного фонду - автоматичне призначенняпенсій.

Про новації у застосуванні РРО

Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує платникам податків, що Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 129).

На території району проводяться моніторингові обстеження щодо дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів та карантинних обмежень

Наш регіон складає антирейтинг щодо захворюваності на COVID-19. Кількість людей, які звертаються в лікарні, на жаль, щоразу збільшується. Характерним є те, що хворіють сім’ями, колективами, закриваються на самоізоляцію установи, організації. Не дотримуючись правил карантину, люди безвідповідально ставляться до свого здоров’я та оточуючих. Під час епідемії йдеться не тільки про здоров’я однієї людини, а й про ситуацію в  родині, місті чи селі. Адже ми не знаємо з ким ми минаємося в магазині, стоїмо в черзі, їдемо в громадському транспорті.

Надходження від «спрощенців» Городоцького управління у січні-червні перевищили 137,2 млн гривень

Протягом січня- червня  2020 року платники Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській області, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 137,2 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сума надходжень зросла на 22,6 млн грн або 19,7 %.

Сторінки