Новини РДА

Анонс: у неділю у с.Малий Любінь відкриватимуть пам'ятник керівникові ОУН З.Тершаковцю

Зазначимо, що для охочих відвідати захід, о 12:00 год. біля будівлі Городоцької районної ради буде організовано автобус.

Проблеми дітей соціально незахищених категорій населення обговорили у РДА

Про стан підготовки до літнього таборування та оздоровлення дітей соціально незахищених категорій населення Городоччини йшла мова на черговому засіданні координаційної ради з питань дітей.Під головуванням заступника голови Городоцької райдержадміністрації Павла Стахіва, присутні підняли питання й попередження насильства в сім’ї, та насильства над жінками та дітьми. 

Опісля, було заслухано доповідь начальника відділу сприяння працевлаштування Городоцького районного центру зайнятості О.Гузенко про стан роботи Городоцького районного центру зайнятості. 

Сьогодні завершують навчальний рік 7456 учнів району

Сьогодні, 25 травня, у всіх школах Городоччини відбуваються урочистості з нагоди закінчення навчального року.  За інформацією відділу освіти Городоцької райдержадміністрації, цього року у районі  327 випускників: 54 у Великолюбінській ОТГ та 273 – у решти навчальних закладів району. Всього ж завершує навчальний рік 7456 учнів району.

Для аграріїв області діє Гаряча лінія щодо незаконного використання земель

Для забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки на Львівщині працює оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя. Звертатись у штаб аграрії, власники земельних ділянок та орендарі Львівщини можуть за номерами гарячої лінії 0983226573, 0975497118.

Податкова соціальна пільга для студента: розмір та умови отримання

Городоцька ОДПІ повідомляє: якщо студент, отримує стипендію з бюджету, то податкова соціальна пільга до його заробітної плати не застосовується.

У разі, якщо студент, який не отримує стипендію або отримує спонсорську стипендію та одночасно з навчанням працює та одержує заробітну плату, то він має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 відс. при умові, що розмір його заробітної плати на місяць не перевищує у 2018 році – 2470 гривень.

До Дня Героїв вулицями Городка пройшла урочиста хода

На завершення Свята Героїв, громадська організація "Апостольська Чота", під керівництвом о.Михайла Греділя, організувала концертну програму та ходу центральною вулицею Городка. "Героїв у нас є багато! Залишилось навчитись їх вшановувати! Велика подяка усім хто прийшов та долучився до цього святкування!" - зазначає о.Михайло.

У цьогорічному автопробігу прийняло участь близько двох десятків учасників

З нагоди Дня Героїв, сьогодні, 23 травня, за ініціативи райдержадміністрації та районної ради пройшов вже традиційний патріотичний автопробіг. Учасники заходу, а це – керівний склад району та міста, члени громадських організацій та небайдужа молодь, відвідали могили  лицарів Небесної Сотні: Івана Бльока, Володимира Жеребного та Володимира Топія і полеглих воїнів АТО: Тараса Кулєбу, Андрія Одуху, Віктора Земзерова, Івана Сирватку, Михайла Самсона, Назарія Попадика, Івана Альберта, Богдана Яценка та Андрія Юргу .

У РДА напрацьовують комплексні роботи у напрямку національно-патріотичного виховання

На черговому засіданні  Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання,  розглянули пропозиції  до  обласної програми національно-патріотичного виховання. Відтак, під головуванням заступника голови Городоцької райдержадміністрації Павла Стахіва, присутні розробили такі пропозиції для першочергового напрацювання обласної комплексної програми:

-         Створення молодіжних бібліотек національно-патріотичного виховання на районному рівні (можливо на базі вже існуючих) під девізом «Прочитаною книгою поділись з другом»;

Сторінки