Новини РДА

Городківчани колядуватимуть у Львові

У четвер, 19 січня, на Різдвяному ярмарку колядуватимуть та щедруватимуть колективи народної творчості Городоцького району.

Початок о 13:00 год у сквері поблизу Львівської ОДА.

Зимові Всеукраїнські спарингові збори з тхеквондо ВТФ

14 січня в м. Харків відбулись Зимові Всеукраїнські спарингові збори з тхеквондо ВТФ під керівництвом старших тренерів України: А.Долгополова, В.Брунса,  О.Нама,  В.Подоляна та головного тренера збірної України А.Литвиненка. Учасниками зборів стали 400 спортсменів зі всіх куточків України, серед них і спортсмени ШОТ "Фаворит": Ігор Лисишин, Святослав Целень, Марія Тимофеєва, Дарія Брик, Тетяна Дунас і Ярослав Дунас.  

Спарингові збори являються хорошим обміном досвіду між спортсменами, підготовкою та формування команд до подальших стартів. «Родзинкою» зборів стали опрацювання нововведень в правилах, які наберуть чинності впродовж 2017 року.

На нараді в РДА - питання фінансування футбольних команд

Сьогодні, 17 січня, відбулась нарада зі спортивним активом Городоччини за участю голови райдержадміністрації В.Ременяка, голови районної ради В.Більовського. На нараді обговорювались питання фінансування футбольних команд району, подальшого розвитку юнацького та дорослого футболу, а також можливості формування у районі однієї, збірної, футбольної команди.

 

Ставки єдиного податку та ЄСВ для «спрощенців» з 01 січня 2017 року

Під час зустрічі із платниками податків начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб Городоцької ОДПІ Орест Мельник нагадав платникам єдиного податку – фізичним особам, що з 01.01.2017 року змінено розмір ставки єдиного податку та єдиного соціального внеску, у зв’язку з підвищенням рівня прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати, так для платників:

1 група

ЕСВ – 352 грн. (0,5 мінімального розміру заробітної плати);

Інформує ОДПІ

Городоцька ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує про те, що ДФС України у листі від 03.01.2017 №8/7/99-99-15-03-02-17 надала роз’яснення стосовно скасування з 1 січня 2017 року спеціального режиму оподаткування ПДВ, який на підставі статті 209 Податкового кодексу України застосовували сільськогосподарські товаровиробники, а саме:

Володимир Ветошко -міжнародний гросмейстер!

14-15 січня у м.Кошице проходив 5 та 6 тур словацької Екстраліги з шахів, за яку виступає міжнародний майстер з Городка В.Ветошко. 

Здобувши дві перемоги, Володимир Ветошко покращує свій міжнародний рейтинг до 2502 пунктів і стає міжнародним гросмейстером. Три норми міжнародного гросмейстера Володя виконав ще минулого року. 

На Старий Новий рік Городоччина вкотре приймала гостей

Цього разу, з 13 до 15 січня, гостей зустрічали суховільчани, до яких завітали делегації з м.Старобільськ (Луганська область) та м. Нова Демба (Республіка Польща).  
 14 січня, в рамках культурної програми, в Народному домі с.Суховоля відбувся захід «Україна колядує». У своїх різдвяних вертепах юні мешканці села прославляли народження Христа, пропагували добро, милосердя і бажали миру в Україні. Два  дійства представили учасники місцевого Молодіжного християнського лідерства. 

Розпочато підготовку до відзначення у районі Дня Соборності України

Сьогодні, 13 січня, голова райдержадміністрації В.Ременяк та голова районної ради В.Більовський провели засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України за участю секретаря Городоцької міської ради, представників громадських організацій та керівників структурних підрозділів РДА. Після обговорення пропозицій, прийнято рішення провести 20 січня о 15.00 год. урочисту академію в Народному домі м.Городка. З історичною довідкою виступатиме секретар міської Городоцької міської ради Ю.Віткова. До пам’ятників міста та могил новітніх Героїв буде покладено квіти.

Сторінки