Новини РДА

До 20 лютого сільськогосподарським товаровиробникам четвертої групи - єдинникам необхідно підтвердити свій статус на 2020 рік

Городоцьке управління ГУ ДПС у  Львівській області  нагадує, що для юридичних осіб, які є сільськогосподарськими товаровиробниками та у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за 2019 рік дорівнює або перевищує 75 відсотків, передбачено щорічне підтвердження або можливість набуття статусу платника єдиного податку четвертої групи у 2020 році.

Щотижнева робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні, 18 лютого, в райдержадміністрації відбулася робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу, яку провели голова райдержадміністрації Іван Саган та голова районної ради Володимир Більовський. Керівник фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович доповів про фінансові показники району. Начальник управління Державної казначейської служби України у Городоцькому району Г.Місько розповіла про роботу казначейства та стан руху коштів.

Питання кампанії декларування – 2020 під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Заступником начальника управління – начальником відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській області Максимом Козирєвим проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих у 2019 році».

Під час заходу надані відповіді на наступні питання.

Питання 1. В яких випадках у громадянина настає обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи?

Етапи впровадження нових правил застосування РРО для платників єдиного податку

Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області інформує про впровадження нових правил застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) передбачені Законами України від 20.09.2019 № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» та від 20.09.2019 № 129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг».

Звернення з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану

На Городоччині вшанували учасників бойових дій на територіях інших держав

Сьогодні, 15 лютого, голова Городоцької райдержадміністрації І.Саган, голова Городоцької районної ради В.Більовський, міський голова Городка Р.Кущак,  міський голова м.Комарна Т.Іваницький, депутат Львівської обласної ради В.Саган взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану. Цього дня у храмі Ікони Турковицької Богоматері, що в м.Городку, відбулася святочна літургія.

Сервіси служби зайнятості в смартфоні

Змінюється світ, змінюємось і ми. Так і діджиталізація сервісів стала вже звичною справою. Наразі вона сприймається користувачами як ознака зручності й доступності послуг, виявлення до них лояльності та турботи. Служба зайнятості теж прагне наблизити соціальні послуги до потенційних клієнтів: роботодавців та шукачів роботи, тому активно впроваджує електронні сервіси з використанням інтернет-технологій.

Сторінки