Новини РДА

ФОП не перевірятимуть два роки і збільшать ліміт доходів

Підписано Указ № 761/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб - підприємців», який набере чинності з дня його опублікування. Відповідно до документу, Кабміну доручено утворити координаційну раду з питань розвитку мікро- та малого підприємництва та залучити в неї представників громадських організацій в сфері малого бізнесу.

Терміни для подання декларації та сплати ПДВ до бюджету

    Податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює, зокрема: календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) — протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця; календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) — протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

Про проведення операції «Урожай» під час зв’язку ,,гаряча лінія” у Городоцькому управлінні

Днями у Городоцькому управлінні  ГУ  ДПС у Львівській області відбувся черговий сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» на тему: «Про дохід отриманий від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, сукупна площа яких перевищує 2 гектари». На запитання платників податків, які цього дня зателефонували, відповідав заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Володимир Лешнівський

На підтримку армії платниками податків Городоцького управління перераховано 117,4 млн грн військового збору

Протягом січня – вересня 2019 року платники податків Городоцького управління Головного управління ДПС у Львівській області сплатили до Державного бюджету України 75432,5 тис. грн. військового збору.

У жовтні 2019 року платники податків сплатили до державного бюджету 8588,9 тис. грн. військового збору.

Це свідчить про високу відповідальність і сумлінність платників податків, які зобов’язані перераховувати з доходів фізичних осіб 1,5% військового збору на потреби армії, для підтримки обороноздатності держави та встановлення миру.

У Городоцькому районі відбулося обговорення проекту адміністративно-територіального устрою Львівської області

За ініціативи департаменту економічної політики Львівської ОДА тривають виїзні наради-зустрічі з метою обговорення проекту адміністративно-територіального устрою Львівської області. Зокрема сьогодні, 11 листопада 2019 року, така зустріч відбулась у Городоцькому районі.

Вітання з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Городоччини! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Вітання з днем української писемності та мови

Шановні краяни! Щиро вітаю вас із Днем української писемності та мови.

Мова – це важливий чинник самовизнання нації, надійна основа розвитку країни, загартована багатовіковою історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.

Зміна протягом року фізособи – власника об’єкта нерухомості: порядок обчислення податку на нерухоме майно

Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що відповідно до п.п. 266.8.1 п. 266.8 ст.

Сторінки