Новини РДА

Уряд визначив офіційні вихідні дні на Новий рік та Різдво-2019

Так, спершу українці матимуть 3 дні для відпочинку на католицьке Різдво –  23,24 та 25 грудня. Водночас вихідний 24 грудня (понеділок) доведеться відпрацювати перед тим – 22 грудня (субота).

Три дні відпочинку буде і на Новий рік – 30, 31 грудня 2018 року та 1 січня 2019 року. Понеділок, 31 грудня, слід буде відпрацювати 29 грудня (субота).

На Різдво за Юліанським календарем відпочиватимемо 5,6 і 7 січня 2019 року.

До уваги водіїв!

У зв’язку з погіршенням погодних умов, працівники поліції наголошують водіям транспортних засобів на необхідності заміни літньої шини на зимову. Під час керування автомобілем проявляти уважність та обережність, чітко дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, обирати безпечну швидкість та дистанцію руху, уникати різкого гальмування та маневрування транспортним засобом.

Підсумували результати роботи за тиждень

Сьогодні, 14 листопада, в райдержадміністрації відбулася чергова робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу.  Провели зібрання голова райдержадміністрації Володимир Ременяк та голова районної ради Володимир Більовський.  Про фінансові показники району доповів у своєму виступі керівник фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович, який також окремо інформував про сплату податку та землю.

УВАГА! Завтра з 9 год. до 16 год. у Городку не буде води

 За повідомленням КП "Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство", завтра, 15 листопада, з 9 год. до 16 год., у зв’язку з ремонтом на водопроводі, буде припинено водопостачання абонентам Городка, за винятком вул.Авіаційної.

Державна підтримка енергозбереження

УРЯДОВА ПРОГРАМА  «ТЕПЛИХ» КРЕДИТІВ

         З жовтня 2014 року для населення та ОСББ діє розроблена Держенергоефективності та запроваджена Урядова програма «теплих кредитів».

         Програмою передбачено відшкодування з держбюджету у таких розмірах:

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату ЄСВ

Вимоги щодо заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24 липня 2015 року № 666 із змінами і доповненнями (далі – Порядок № 666).

11 листопада – Міжнародний день енергозбереження

Рішення про заснування цього свята було прийнято у квітні 2008 року за ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE, а вже в листопаді 2008 року світ відзначив перший День енергозбереження. Це свято отримало статус міжнародного, оскільки взяти участь у проекті побажали близько 20 країн.

Від платників податків Городоцького району Львівської області до бюджетів усіх рівнів протягом січня-жовтня 2018 року надійшло понад 300 млн гривень

Протягом січня - жовтня поточного року від платників податків Городоцького району Львівської області надійшло до бюджетів усіх рівнів 341,2 млн гривень. Це на 79,8 млн грн перевищує результат відповідного періоду минулого року. Про це проінформував начальник Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області  Роман  Миськів.

Так, до загального фонду державного бюджету протягом десяти місяців 2018 року мобілізовано  157,3 млн грн, що на 50,1 млн грн або 6,8 відс. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Сторінки