ЦНАП

 ПРОСИМО ЗАВІТАТИ  ДО ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ  ПОСЛУГ  ПРИ ГОРОДОЦЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ!

       На  виконання Закону України "Про адміністративні послуги"  10.12.2013 року розпочав свою роботу  Центр надання адміністративних послуг при Городоцькій  райдержадміністрації. 

     Відкриття Центру надання адміністративних послуг  - це вагомий крок у впровадженні  Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та одне з ключових завдань, визначених Президентом України, щодо створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг.

       Робота Центру   є важливим кроком влади на зустріч людям у питанні надання якісних послуг та  спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприятиме підвищенню рівня якості життя і   є одним із пріоритетних завдань райдержадміністрації.

     Якщо раніше мешканцям району доводилося звертатися до багатьох державних установ та  організацій,  то відтепер безпосередньо через центр надання адміністративних  послуг при Городоцькій райдержадміністрації можна  отримати 52 адміністративні послуги. При цьому необхідний пакет документів здають  адміністратору і через встановлений законодавством час отримують вже  кінцевий результат.

 В роботі Центру  приймають участь представники суб’єктів надання адміністративних послуг, а саме:  

- Відділ Держземагенства у Городоцькому районі

- Реєстраційна служба Городоцького районного управління юстиції  

- Городоцький районний сектор Головного  Управління  державної міграційної служби України

- Відділ містобудування та архітектури  Городоцької райдержадміністраці

які надають суб’єктам звернень безкоштовну інформації щодо вимог та порядку реалізації їх прав та законних інтересів. 

З метою  інформування населення,  cуб'єктами надання адміністративних послуг  розроблені інформаційні та технологічні картки, що розміщені на інформаційних стендах, де у повному обсязі розміщена  інформація про функції, завдання, графік роботи та основні напрями діяльності ЦНАПу,  перелік необхідних документів для отримання певної послуги.