Вакансії

Городоцька районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця:

-         Головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації

Дана вакансія, а також умови проведення конкурсу до неї, оприлюднені на сайті Нацдержслужби України у розділі Вакансії державної служби, 18 січня 2017 року.                                                      

Документи приймаютъся до 7 лютого 2017 року включно за адресою: 81500, м.Городок, вул. Б. Хмельницького, 2, сектор управління персоналом апарату райдержадміністрації.

 Додаткові вiдoмocmi про умови  конкурсу можна   одержати за телефоном: 30-778

 -         головний спеціаліст сектору з прийняття рішень відділу компенсацій та соціальних гарантій управління соціального захисту населення райдержадміністрації (на час декретної відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);

-         головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу райдержадміністрації;

-         головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації.

Дані вакансія, а також умови проведення конкурсу до них, оприлюднені на сайті Нацдержслужби України у розділі Вакансії державної служби, 25 січня 2017 року.                                   

Документи приймаютъся до 19 лютого 2017 року включно за адресою: 81500, м.Городок, вул. Б. Хмельницького, 2, сектор управління персоналом апарату райдержадміністрації.

 

 

Наразі нема вмісту класифікованого цим терміном.